Gra hazardowa Mermaids Millions bez rejestracji
Graj teraz

Mermaids Millions

  • Microgaming

Przenosimy się do wodnego królestwa syrenek. To właśnie podstawowy moty gry Mermaids Millions. To twór autorstwa Microgaming, czyli studia deweloperskiego bezpośrednio nastawionego na tego rodzaju powiązania. Jak się to prezentuje ogółem? Czy warto zagrać? W tym krótkim artykule dowiecie się absolutnie wszystkiego. Jeśli zatem podobały się wam klasyczne gry typu jednoręki bandyta, będzie to coś idealnego dla was. Miłej lektury i jak zawsze, ogromnych wygranych!

Ta niezwykle prosa gra oferuje nam aż 15 zwycięskich układów, a także niską stawkę początkową za grę. Jak na tego typu rozwiązanie, 0,02 żetonu może zaskakiwać. Do tego dochodzą – co wręcz szokuje! – znaki Wild, Scatter, a nawet darmowe spiny i gierka bonusowa. Jackpot podstawowy najlepiej wywalczyć w konkretnych fazach, co nie powinno tu być trudne. Miejcie na uwadze, że plansza jest kolorowa i grafikami nawiązuje do tytułów z lat 90-tych ubiegłego wieku. Po bokach widnieją wszelkie układy zwycięskie, natomiast na dole znajdziecie spis menu, od pomocy i banku, przez stawkę na daną linię, wartość żetonów i konkretny zakład. Przycisk spin znajduje się w prawym dolnym rogu.

Oczywiście jak przystało na Microgaming, całość można testować za pomocą tzw. demo credits. To wirtualna i nieograniczona waluta, która pozwala na grę w każdej chwili, bez wyjątków i szczególnych ograniczeń. Na tej podstawie poznacie pełen mechanizm i poznacie choćby grę bonusową. Na planszy widnieją znaki karciane powiązane ze zwierzętami morskimi, ale są tam także konik, szkatułki, skrzynia ze skarbem uruchamiające grę bonusową czy też małże. Polujcie też na Wild zamieniający inne grafiki oraz Scatter, odpowiedzialny za darmowe spiny. Wybór naprawdę nam mocno imponuje.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Mermaids Millions

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Mermaids Millions bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe