Gra hazardowa Treasure Palace bez depozytu
Graj teraz

Treasure Palace

  • Microgaming

Prezentujemy pozycję od Microgaming, studia deweloperskiego, które słynie z klasyków. Te gry wciągają na długie godziny, mimo iż układy są niezwykle proste. Dzięki nim gracze mogą w całości skoncentrować się na zabawie i wyciąganiu jak największych premii gotówkowych. Automat Treasure Palace jest slotem, który udostępnia układ 5x3 (5 kolumn, 3 rzędy), a do tego 9 płatnych, czyli zwycięskich linii. To na nie będziecie polować w czasie zmagań w tej ciekawej, egzotycznej krainie. Jak zawsze miło nam zakomunikować, że studio udostępniło swoje demo credits. Pozwalają one na darmową grę, która wpływa na poznanie grafiki, oprawy dźwiękowej czy przede wszystkim panujących mechanizmów. Nie trzeba przy tym zakładać konta czy składać nawet najniższego depozytu. To dobry prognostyk.

Gra opiera się na układzie w którym główną rolę gra świat maharadży. Pole jest proste do oceny, na dole znajdziecie także bilans żetonów, zestawienie gier, banku, eksperta, stawkę spina, ilość obstawionych linii, żetonów, maksymalny zakład czy sam przycisk gry w prawym dolnym rogu. Jest to bardzo proste, także nawet nowicjusz nie natrafi tu na niespodzianki z którymi będzie mieć problem.

Jakie znaki królują? Oczywiście nie brakuje symboli karcianych od 9 do asa. Każdy z nich dodatkowo ma swoje oznakowanie diamentami i złotymi monetami, aczkolwiek są tu najmniej płatne. Najlepiej płatny jest tu Sułtan, który przy ustawieniu pięciu pod rząd da nam 10 000 żetonów. Znacznie niżej opłacane są znaki słonia, tygrysa czy skrzyni skarbów. W Treasure Palace znajdują się także Scattery oraz Wild. Pierwsze z nich dają mnożnik w wysokości 50x obstawionej wartości, z kolei Wild wyłącznie zamienia wszystkie inne na planszy. Ten system jest stosunkowo krytykowany przez fanów gry, dlatego przede wszystkim wydaje się ważne, by polować właśnie na wymienionego już sułtana.

Tytuł nie oferuje darmowych spinów ani gierek dodatkowych, dlatego istotne jest, by po prostu bawić się przy poszukiwaniu znaków najważniejszych z punktu widzenia dewelopera.

Graj za darmo Treasure Palace

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Treasure Palace bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe