Gra hazardowa Wheel of Wealth 3 Reel online
Graj teraz

Wheel of Wealth 3 Reel

  • Microgaming

Lubicie wygrywać szybko i bez większego nakładu sił? Slot Wheel of Wealth 3 Reel nawiązuje właśnie do takich rozwiązań. Mając na uwadze prawdziwe klasyki, chcielibyśmy zaprezentować tą niebywałą produkcję Microgaming. Studio deweloperskie słynie z implementacji klasyków, dlatego tak udana pozycja będzie dla was czymś normalnym. Mimo prostego charakteru gry, nawiązującego do jednorękich bandytów z ubiegłego wieku, spotkacie tu bardzo przyjazną i ciepłą szatę graficzną, która nie odbiega od konkurencji pod żadnym pozorem. Stąd też śpieszymy z recenzją, jak wygląda Wheel of Wealth z punktu widzenia gracza?

Opisywana przez nas gra oferuje 3 bębny i 3 rzędy, co nawiązać ma dokładnie do pierwszych gier tego typu. Zdecydowano jednak, że tytuł zaoferuje 1 zwycięską linię, a minimalna stawka za nią wyniesie dokładnie 1 żeton. Jackpot to aż 5 000 żetonów, a procent zwrotu inwestycji (czyli RTP) oszacowano z kolei na poziomie 96%. Mając to wszystko na uwadze sprawdzamy pozostałe opcje, dostępne w tej grze Microgaming. Napisaliśmy, że propozycja jest niezwykle prosta. To spore odstępstwo w przypadku ekipy dewelopera, który lubuje się w nowych technologiach. Plansza podzielona jest na odpowiednie kategorie, z czego w dolnej części dostępne jest menu, a także stan konta. Jeśli natomiast chodzi o symbolikę, nawiązuje do wisienek, barów w różnych wydaniach (kolory, ilość) oraz tytularnego koła, dzięki czemu znajdziecie tam niezwykle charakterystyczną, barwną planszę. Zdecydowanie najlepiej opłacalne są tu znaczki kluczowe, które funkcjonują także jako swego rodzaju symbol Wild. Może on zapewnić nawet czterokrotnie większe wygrane.

Tytuł pozbawiony jest naturalnie scatterów, ale też gier bonusowych i darmowych spinów. Może to być pewnego rodzaju zaskoczeniem. Ale czy powinno? Wszystko opiera się na błyskawicznym spinowaniu, co ucieszy fanów prawdziwych klasyków. Jeśli temat was interesuje, gorąco radzimy przetestować go za darmo. Taką możliwość udostępnia Microgaming dzięki swoim wirtualnym pieniądzom. Są nieograniczone, tak ilościowo jak i czasowo. Skorzystać może każdy, wystarczy przejść do gry i podjąć rękawice.

Graj za darmo Wheel of Wealth 3 Reel

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Wheel of Wealth 3 Reel onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe