Gra maszynowa online Fruits of the Nile
Graj teraz

Fruits of the Nile

  • Playson

Jednoręki bandyta Fruits of the Nile jest grą od Playson. To studio deweloeprskie lubi prezentować klasyki oraz nowinki technologiczne, dlatego ich gry często zawierają oba te aspekty. Ten automat jest idealnym zresztą tego dowodem i podsumowaniem. Sama gierka nawiązuje do kultury egipskiej, aczkolwiek jej głównym znakiem rozpoznawczym są oczywiście owoce, co pozwala nam oceniać ją jako klasyczną owocówkę, doskonale znaną jeszcze z końca ubiegłego wieku. Specjalnie dla was sprawdzamy i opisujemy grafikę oraz panujące tam mechanizmy. Czemu warto zagrać? Przekonajcie się z nami.

Po pierwsze sama gra wykorzystuje najpopularniejszy i najpewniejszy układ 5-bębnowy z trzema rzędami, co sprawia, że gra będzie dla was łatwa w opanowaniu. Zresztą, wystarczy dodać, że system wykorzystuje 5 paylines, czyli tzw. zwycięskich układów. Jeśli chcecie je sprawdzić, wystarczy po lewej lub prawej stronie planszy wybrać odpowiednią cyfrę i na nią najechać, poznacie w ten sposób rozwiązanie, które was interesuje. RTP z kolei oszacowano tu na przeszło 95% co jest oczywiście normalnym typem w tym przypadku. W bardzo ciekawy sposób działa pomysł zliczania punktów od lewej do prawej i na odwrót, co nie wykluczy wam żadnej potencjalnej wygranej.

Plansza na górze ma wielkie logo, w środku bębny, a na dole układ menu, gdzie dostępne są podstawowe informacje, a także stan konta, wartość zakładu i przyciski jego modyfikacji, a także automatyczna gra i przycisk SPIN, który rozpocznie zabawę.

Dziewięć symboli, dokładnie tyle zaproponuje nam Fruits of the Nile. Sześć podstawowych to właśnie owoce, przez cytrynę, pomarańcz, do winogrona czy arbuza. Lepiej płatne są gwiazdy i siódemki. Dodatkowo skarabeusz odgrywa tu rolę Wild, który zamienia wszelkie inne grafiki z pola, oddając wam bonusową szansę na wygraną. Gwiazda z kolei służy jak Scatter, jest dobrze płatna i nie obowiązują jej reguły płatnicze opisane wyżej.

Maksymalna wygrana to 1 250 żetonów. Możecie sprawdzić jak to wygląda bezpośredni przy użyciu wirtualnej waluty.

Graj za darmo Fruits of the Nile

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online Fruits of the NileZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe