Gra wrzutowa Disco Night Fright za darmo
Graj teraz

Disco Night Fright

  • Microgaming

Wygląda na to, że Microgaming chce solidnie nastraszyć swoich graczy. Taki ma być zamysł gry Disco Night Fright, które opowiada o wilkołaku, który chce wykorzystać tłumy na dyskotekach. To jego barbarzyńskie podejście do swoich potrzeb przeniesiono na ekrany wideo slotów. Przechodząc do tego świata napotkamy wiele zwrotów akcji, specjalnych symboli czy dodatkowych uzupełnień. Co ciekawe, jak zawsze w przypadku tego dewelopera, spróbujecie pozycji bez konieczności rejestracji i dokonywania depozytu. Gra będzie darmowa, co pozwoli poznać ten niezwykły mechanizm. Dopiero potem zdecydujecie czy warto inwestować środki finansowe i grać za realną stawkę pieniężną.

Bardzo ciekawe, aczkolwiek proste efekty dźwiękowe wprowadzają nas do układu, który zaskoczy aż 243 sposobami na wygraną. To rozwiązanie nietypowe, które montuje się tylko w wybranych tytułach. 5 bębnów zapewni fajny wizualny efekt, choć nie jest to tytuł najnowszy, który wciąga niczym Starburst. Znaki, które napotkacie to klasyczne 9, 10 aż do Asa, ale również postacie dyskotekowe. Kluczowe będą znaki Scatter oraz Substitution Pays. Pierwszy z nich daje wygrane rzędu 1250 żetonów, drugie z kolei zamieniają wszystkie inne symbole poza scatterami. Wygrana przy tym sięga maksimum, zatem kula dyskotekowa, o której mówimy będzie czymś, na co zapolujecie w szczególności.

Na deser pozostały również Disco Free Spins, które aktywowane są w przypadku w którym traficie trzy znaki Disco Night Fright. Zgarniacie 10 sztuk automatycznie gdy na planszy pojawią się trzy takie pola. W czasie darmowych zakręceń możecie zgarniać kolejne premie tego typu. Na koniec został nam jeszcze Disco Werewolf, który zapewnia jeszcze większe wygrane, maksymalnie 7500 żetonów. To już naprawdę sporo, stąd też polecamy gorąco próbować.

Jeśli szukacie kolorowego slota, który nawiązuje m.in. do Blade’a, będzie to pozycja, którą odpalicie z przyjemnością. Jest prosta w grze, a same dodatki nie będą skomplikowane, niczym rodem z prawdziwych klasyków.

Graj za darmo Disco Night Fright

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Disco Night Fright za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe