The Great Czar gra wrzutowa online
Graj teraz

The Great Czar

  • Microgaming

Prezentujemy wam automat The Great Czar. Historię rodów królewskich, opisaną w tym przypadku na podstawie barwnych grafik i animacji przez Microgaming. To studio deweloperskie pokusiło się o przejście do tego szalenie ciekawego tematu. Dzięki temu już we wstępie poczujecie prestiż, który często będzie synonimem dobrych wideo slotów. Zapraszamy do krótkiej lektury, gdzie poruszamy każdy potencjalny temat powiązany z gierką. Jest przejrzyście, ale czy wystarczająco wciągająco?

Gra wykorzystuje najbardziej sprawdzony system 5 kolumn i 3 rzędów. Wykorzystano w nim 30 zwycięskich linii, na które potencjalni gracze będą polować. Stawki początkowe są bardzo niskie, dlatego też slot ten będzie skierowany nie tylko do starych wyjadaczy, ale tez do osób, które dopiero zaczynają i nie chcą ponosić dużych wydatków na rozrywkę. Zastosowano tu również rozwiązania Wild oraz Scatter i darmowych spinów. To właśnie na nie będziecie polować w szczególności. Miło nam także zakomunikować, że większość rzeczy bez problemów sprawdzicie za pomocą wirtualnej waluty. Są to fikcyjne i nieograniczone pieniądze, które dają sposobność poznania systemu. Na tej podstawie The Great Czar stanie się jeszcze łatwiejszy. Nie będzie przy tym absolutnie konieczności zakładania nowego konta czy składania depozytów, bez względu na wartość.

Znaki występujące w The Great Czar to oczywiście karcianki od 10 po asa. Znacznie lepiej opłacane będą wszak figury postaci, księżniczek, generała czy księcia. Symbol Wild oznaczono tu przez dwugłowego orła w koronie. Będzie on zamieniał inne symbole z planszy na waszą korzyść. Do tego dochodzi Scatter, którego oznaczeniem jest korona z kamieniami szlachetnym. On z kolei dostarczy niezastąpioną fazę Free Spins. Spróbujcie koniecznie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo The Great Czar

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Great Czar gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe