Gra wrzutowa Lady of Fortune za darmo
Graj teraz

Lady of Fortune

  • Play'n GO

Tym razem zaprezentujemy wam produkcję od Play N’ Go. Automat Lady of Fortune to gra, która nawiązuje bezpośrednio do wróżki odpowiedzialnej za szczęście ludzi. Motyw planszy będzie zatem bezpośrednio powiązany z magicznymi przedmiotami, jak chociażby łapka królika, związana z tym symbolem od setek lat. W tym krótkim artykule sprawdzamy dlaczego tysiąc ludzi zdecydowało się poświęcić swój czas i pograć, często za duże pieniądze, właśnie w ten konkretny tytuł.

W przypadku Lady of Fortune znajdziecie bardzo standardowe mechanicznie rozwiązanie. Będzie zatem 5 bębnów a także 3 rzędy, które uzupełniono tu przez 15 tzw. paylines. To one odpowiadają za potencjalne zwycięstwa i na nie polują gracze. Stawki gry dopasowane będą do każdego typu gracza, natomiast stosunkowo wysokie RTP (96%) pokazuje, że wygrane zdarzać się będą często. Kumulacja bazowa została ukształtowana na poziomie 2 500 żetonów, dlatego w razie sukces wskazanego spina, spodziewać się można sporego doładowania gotówkowego.

Na mapie po obu stronach znajdziecie zwycięskie linie. Dlatego jeśli przyjdzie wam do głowy by sprawdzić, które z nich zaowocują wygranymi, powinniście na nie najechać. W dole z kolei widnieje stan konta, a także odnośniki do wyboru wartości żetonu czy granych linii. Nie brakuje także przycisku wyboru stawki maksymalnej oraz oczywiście rozruchu rozgrywki. W przypadku Lady of Fortune dostępne są różnej maści grafiki, od klasycznych siódemek przez podkowy, a także królicze łapki, które wspomnieliśmy we wstępie. Jest też kostka oraz czterolistna koniczynka. Oznaczenia w każdym przypadku nawiązują bezpośrednio do szczęścia. Najwięcej uwagi przykuwają znaki Wild oraz Scatter. Pierwsze odpowiadają za wymianę symboli z planszy, by powiększyć szanse gracza na sukces, drugie z kolei aktywują pożądaną fazę darmowych spinów. Na jej podstawie kręcicie bez ponoszenia kosztów, a każdy spin jest o takiej wartości, jak ostatnia grana zabawa.

Wszystko to – i znacznie więcej – możecie testować za pomocą wirtualnej gotówki. To fikcyjna kasa, która nie ma żadnego limitu.

Graj za darmo Lady of Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Lady of Fortune za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe