Darmowa gra maszynowa Bundle In The Jungle
Graj teraz

Bundle In The Jungle

  • Microgaming

Wracamy do klasycznych slotów. Automat Bundle in the Jungle to wersja, która co prawda kojarzyć się może ze standardowymi jednorękimi bandytami, ale zastosowano w niej inne tło i symbole. Przenosimy się zatem do krainy zwierząt, gdzie poza klasycznymi owocami, znajdziecie także małpy, krokodyle, lwy czy znaki siódemek. To 3 bębnowy slot, który stworzyło Microgaming. Mimo upływu lat pozycja nadal jest lubiana i ceniona, a setki graczy z całego świata systematycznie uruchamiają ją, by wejść do dżungli i przeżyć niezwykłą przygodę. Gorąco zapraszamy do wypróbowania slota, szczególnie, że nagroda główna, która trafi do was po ustrzeleniu trzech lwów, wynosi pięćset krotność postawionego zakładu. Całkiem nieźle jak na króla zwierząt, nieprawdaż?

O ile slot Bundle in the Jungle pozbawiony jest dodatkowych premii i symboli jak scatter czy wild, to wielu ludzi poszukuje właśnie tego rozwiązania. Wygrywa tylko jedna – środkowa – linia. Ten układ zapewnia zwycięstwo i jednocześnie nie wymaga od nas analizy kolejnych pól i dróg do tego, by wygrywać. Będzie to zatem strzał w dziesiątkę wobec wszystkich ludzi, którzy cenią prostotę, szybką rozrywkę, proste barwy i układy nawiązujące do lat 90-tych. To tak, jakbyśmy pozostali w tamtych czasach. Z jednej strony zaskakujące, z drugiej pokazuje wyłącznie to, że propozycja Microgaming okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dwa rodzaje małp, głodny krokodyl, majestatyczny lew, wiśnie, złote sztaby, niebieskie siódemki i tropikalne zwierzęta. Ten motyw przewodni, a także dżungla w tle, pozostanie z wami od początku do końca. Życzymy wam dobrej zabawy, która jest motywem przewodnim całej gierki. Jednocześnie miejcie na uwadze, że system i rozwiązania poznacie przy użyciu wirtualnej waluty. Innymi słowy: za darmo, bez konieczności rejestracji i składania depozytów. Nie wygracie przy tym prawdziwej gotówki, ale przecież nie taki jest cel początkowego treningu i zapoznawania się z tym, co zaoferowało nam Microgaming.

Graj za darmo Bundle In The Jungle

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra maszynowa Bundle In The JungleZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe