Gra wrzutowa Magicious za darmo
Graj teraz

Magicious

  • Thunderkick

Slot Magicious to jedna z niezwykłych propozycji od Thunderkick. To studio deweloperskie od dłuższego już czasu dostarcza nam słynne wideo gierki do kasyn internetowych. Nie inaczej będzie w tym przypadku, gdzie natraficie na jedną z ciekawszych pozycji zarówno w kontekście mechaniki jak i samego układu graficznego. Sam tytuł nawiązuje do świata magii i iluzjonistów, którzy będą próbowali oczarować swoją widownie niezwykłymi trickami. Specjalnie dla was sprawdzamy slot i oceniamy wszystkie jego mocne strony.

Należałoby zacząć od jednego z ciekawszych rozwiązań. W Magicious wykorzystuje się bowiem planszę w stylu 5 bębnów oraz 3 rzędów, co jest bardzo typowe i stabilne. Niewiele gier na świecie zaoferuje wam tak bezpieczny pomysł, tym bardziej, że zaimplementowano tutaj 10 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. Gra zagwarantuje bardzo ciekawe rozwiązania rozrywki od wyboru stawki przez wartość żetonu po automatyczną grę, która pomoże wam w przypadku, gdy na chwilę musicie odejść od komputera lub smartfonu, a chcecie jednocześnie kontynuować rozgrywkę.

Symbolika w grze zaczyna się od znaków podstwowych, czyli kwadratowych pudełek w odpowiednich kolorach. Lepiej płatne są dwie gwiazdki, niebieska oraz czerwona, która da nawet 40 żetonów przy najwyższym układzie. Mocną stroną będą tu oznakowania dodatkowe: Wild oraz jego wersja expanding. Pierwszy wymienia wszelkie inne grafiki z planszy, z kolei drugi rozwija się na całą kolumnę.

Jeśli ten opis wciągnął was wystarczająco, gorąco polecamy sprawdzić Magicious przy użyciu darmowej waluty. To fikcyjna gotówka, która pozwala na poznanie mechanizmów bez konieczności zakładania nowego konta czy też składania depozytów. Ciekawe urozmaicenie przed startem gry na poważnie.

Nie zapominamy również o fakcie, który często jest w kasynach internetowych przez deweloperów ignorowany. W przypadku tego wideo slota wygrane liczą się zarówno od lewej do prawej jak i od prawej do lewej strony. Ten system „win two ways” pozwala na częstsze wygrywanie, aczkolwiek zaznaczamy, że RTP nie zostało w tym przypadku podane do opinii publicznej.

Graj za darmo Magicious

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Magicious za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe