Legend of the Golden Monkey graj za darmo
Graj teraz

Legend of the Golden Monkey

  • Yggdrasil

Slot Legend of the Golden Monkey nawiązuje do słynnej legendy chińskiej. Kultura dalekiego wschodu często bywa motywem przewodnim wideo slotów, dlatego nie dziwi nas, że Yggdrasil Gaming także zdecydowało się na rozwiązanie tego typu. Trafimy zatem na Złotą Małpę, która chce rozbić jackpota i dostarczyć wam jak najwięcej pieniędzy. Sama gierka wykorzystuje szalenie barwny i ładny graficznie układ, które zaoferuje 5 bębnów oraz 3 rzędy. Zaimplementowano w nich 25 zwycięskich linii, które będą dla was decydujące. Bazowa kumulacja to jedynie 250 żetonów, ale im więcej gracie, tym więcej znacznie bardziej pozytywnych aspektów gry może być aktywowanych. Zapraszamy zatem do dalszej lektury, gdzie dokładnie sprawdzamy mechanizmy panujące w Legend of the Golden Monkey.

Plansza pokaże wam jeden z charakterystycznych budynków chińskich okresu późnego średniowiecza. Na dole z kolei widnieje pełne menu wyboru, gdzie ustalicie wartość żetonów i łączną stawkę gry, wybierzecie typ maksymalny czy automatyczną grę, a także bilans konta. Jeśli przejdziemy do dalszej zabawy, przekonacie się, że Yggdrasil naprawdę lubi zaskakiwać. Udowodniło to chociażby w przypadku symboli Sticky Wilds. Zacznijmy jednak od początku. Bazowe symbole to te karciane, w czterech wydaniach. Lepiej płatna jest kolejna szóstka, są to scrolle, mikstury, grzane kamienie czy tarcza. Wygrane liczone są tu na wszystkie sposoby, dlatego odeszliśmy od klasycznego nawiązania „od lewej do prawej”.

Wildy podzielono na trzy typy, które uruchamiane są na podstawie skrzyni ze skarbami. Dają one jednocześnie darmowe spiny w różnych ilościach ze zmiennym mnożnikiem nagród. Kluczowa wydaje się postać legendarnej małpy, która pojawia się na planszy losowo, wymieniając część symboli specjalnie na korzyść gracza. Atrakcji jest jednak znacznie więcej, dlatego Legend of the Golden Monkey powinno być jedną z pozycji, którą musicie zobaczyć na własne oczy.

Gorąco polecamy, zwłaszcza, że możecie całość testować przy pomocy wirtualnej waluty. Nie wymaga ona żadnej rejestracji, składania depozytu. Nie ma też ograniczeń ilościowych i czasowych.

Graj za darmo Legend of the Golden Monkey

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Legend of the Golden Monkey graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe