Automat hazardowy Flos Diner online
Graj teraz

Flos Diner

  • Microgaming

Prezentujemy wam kolejny, niezwykle klasyczny slot od Microgaming, automat Flo's Dinner. To studio deweloperskie, jak już zapewne wiecie, specjalizuje się w rozwiązaniach tego rodzaju. Nawiązują one przede wszystkim do lat 90-tych, kiedy to natrafialiśmy na jednorękiego bandytę niemalże w każdym barze czy pubie. To ciekawe i przyjemne rozwiązanie, które przede wszystkim jest proste: w kontekście mechanizmu oraz grafiki. W tym przypadku nie jest inaczej. Jeśli zatem preferujecie taką rozgrywkę, gorąco polecamy. Jeśli z kolei nie wiecie jeszcze, które rozwiązania będą najlepsze, radzimy wykorzystać demo credits. Nie wiecie czym są? To wirtualna waluta, dzięki której poznacie tytuł bez rejestracji i depozytu. Nie ma zatem żadnej konieczności wypełniania formularzy czy też wpłat pieniędzy, nawet w najniższych wartościach. Taka opcja dostępna jest od ręki dla każdego i nie ma w niej ograniczeń czasowych czy ilościowych. Zapraszamy zatem do tej mini recenzji! Miłej lektury!

Flo’s Diner nie opowiada co prawda żadnej historii, ale pokazuje nam kelnerkę, która serwuje świetne dania. Sama gra bazuje na niezwykle prostej planszy z ogromnym logiem. Na dole znajdziecie ilość kredytów, wersję expert, pomoc, a także obstawianie, w tym wartość maksymalną zakładu, potencjalna wygraną no i rzecz jasna przycisk SPIN. To nim rozruszamy grę i przejdziemy do głównego dania. Jakie z kolei są symbole? Biorąc pod uwagę, że jest to slot z jedynie trzema bębnami i jedną linią płatną, samych znaków nie będzie wiele. Są to pączki w polewie i inne słodycze jak lody, do tego bary i potrójne zestawienia kluczowe, w tym właśnie tytułowa Flo. Jeśli macie trzy na planszy zyskacie aż 2 400 żetonów, co jest tu najwyższym wynikiem możliwym do wywalczenia.

Jak to bywa w klasykach Microgaming, nie znajdziecie tu znaków scatter i wild, czyli nie ma co liczyć na darmowe spiny czy podmiankę symboli, które wylosujecie. To jednak spory atut, bo przez grę przemawia przede wszystkim prostota.

Graj za darmo Flos Diner

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Flos Diner onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe