Cutesy Pie darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Cutesy Pie

  • Microgaming

Automat Cutesy Pie jest slotem klasycznym, który bezpośrednio nawiązuje do pierwszych gier tego rodzaju. Wielu z nas doskonale kojarzy je jeszcze z ubiegłego wieku. Microgaming zadbało o to, by przedstawić nam produkt absolutnie klasyczny, z prostą grafiką i możliwie najszybszym systemem gry. Z myślą o zwolennikach takich rozwiązań przygotowaliśmy krótką recenzję. Dzięki niej dokładnie poznacie gierkę i sprawdzicie na własnej skórze, jak bardzo może być wciągająca.

Gra jest klasykiem i taki właśnie układ wykorzystuje. Znajdziecie tam zatem 3-bębnowe rozwiązanie z potencjalnie najprostszą grafiką, której elementem głównym jest… pokaźna panda. Jedynie jeden układ wygrywa, ten środkowy, doskonale oznaczony w grze. Nie znajdziecie tam faz dodatkowych jak Wild czy Scatter, co dokładnie podkreśla, że Cutesy Pie jest przewidziana do błyskawicznej gry, którą łatwo zapamiętać i ustawić. Przy tym wszystkim pokuszono się o ciekawy jackpot, który wynosi 2 500 żetonów przy maksymalnej stawce.

Tytuł jest możliwy do przetestowania za darmo. Odpowiada za to tzw. wirtualna waluta, którą Microgaming dodaje niemalże do każdej swojej gry. To fikcyjna gotówka, która nie wymaga zakładania konta czy też składania depozytów. Po prostu możecie od razu grać, poznając wszelkie potencjalnie opcje do wykorzystania na planszy. Na dole znajdziecie wybór stawki, ale także przycisk gry automatycznej czy potencjalną wygraną. Plansza jest całkowicie widoczna i nie będziecie mieć problemów z jej rozpoznaniem przy drugim czy trzecim spinie.

Gra oferuje różnego rodzaju znaki, chociaż najbardziej rozpoznawalnym będą… serduszka. Występują w trzech różnych ustawieniach. Do tego dochodzi Bar w trzech wydaniach oraz siódemki w odrębnych kolorach. Niebieskie będą zdecydowanie najlepiej punktowane. Trzymamy za was kciuki.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Cutesy Pie

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Cutesy Pie darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe