Graj bez depozytu w Archer
Graj teraz

Archer

  • PlayTech

Wszystkie osoby, które doskonale pamiętają i kojarzą historię Robin Hooda, zapraszamy do niezwykłego wideo slota Archer. Jest to pozycja studia Playtech, zatem już na wstępie wiecie, że otrzymacie coś ciekawego, wartego uwagi. Specjalnie dla was testujemy wszelkie opcje, a tych rzeczywiście pojawiło się sporo. Przekonajmy się wspólnie, czy będzie to pozycja rynkowa, która przyciągnie was na długie godziny. Zapraszamy do lektury!

Zacząć wypadałoby od tego, że gra bezpośrednio związana jest ze średniowiecznym rycerstwem. Playtech odwaliło kawał dobrej roboty, budując klimat z tym związany. Znajdziecie tam aż 243 sposoby na wygraną. Co to oznacza w praktyce? Że każdy pojedynczy spin to aż 243 szanse do zwycięstwa. Liczba robi wrażenie, szczególnie, że minimalna stawka za grę jest bardzo, szalenie wręcz niska. Do tego dochodzi znak Wild i Scatter, a także darmowe spiny czy też stosunkowo wysoki jackpot podstawowy, wynoszący tu 1 500 żetonów. Osoby zainteresowane mogą to wszystko sprawdzić całkowicie za darmo. Tzw. demo credits przysługują każdemu i nie mają żadnego ilościowego ograniczenia. Dzięki temu pogracie z przyjemnością i poznacie system, nim zainwestujecie prawdziwe środki. Co ważne, nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy składania nawet minimalnych depozytów.

Plansza jest prosta, bardzo mocno nawiązująca do średniowiecza. Na dole znajdziecie opcje wyboru stawki, automatycznej gry, mnożnika wygranych, maksymalnego zakładu, hazardu (opcja pojawia się po każdym zwycięskim spinie) a także pole z wygranymi oraz spinowania. Symbole zaczynają się od tych karcianych (9-A), ale przechodzą do postaci, księżniczki czy tytularnego łucznika. Znaki Wild zastępują inne na planszy, z kolei Scatter oddaję darmowe spiny, które wykorzystacie zgodnie z własnymi zachciankami.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Archer

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w ArcherZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe