Gra hazardowa Rich Wilde And The Aztec Idols online
Graj teraz

Rich Wilde And The Aztec Idols

  • Play'n GO

Automat Rich Wilde and the Aztec Idols należy do grona niezwykle popularnych i lubianych wideo slotów. Ta propozycja wytworzona przez Play N’ Go znalazła sobie w Polsce dziesiątki zwolenników. Całość bazuje oczywiście na legendarnej krainie Azteków, która przeniesie nas do świata tajemnic i niezwykłych budowli, które skutecznie dzielą współczesnych naukowców na wiele obozów. Czy w tę pozycję warto zagrać? Jeśli tak, to dlaczego? Na te pytania i znacznie więcej odpowiadamy w naszej krótkiej recenzji. Poruszamy w niej wszelkie możliwości powiązane z Rich Wilde and the Aztec Idols.

Deweloper Play N’ Go znany jest co prawda z klasyków, ale ich skuteczne wdrożenie takich mocnych graficznie i technologicznie pozycji powoli zmienia trendy. Tu również liczyć możecie na niezwykłe animacje. Sama gra oferuje układ 5-bębnowy, czyli ten najpopularniejszy. Wykorzystano w nim 15 dróg do zwycięstwa. Oznacza to, że przy pojedynczym spinie może wypaść aż 15 układów, które zapewnią zwycięstwo w grze. Minimalna stawka nie została przy tym podniesiona, co jest ciekawym rozwiązaniem dla każdego rodzaju gracza.

W grze zastosowano system Wild, Scatter i gry bonusowej. Jeśli chcecie je poznać od środka, można tego dokonać za sprawą wirtualnej waluty, która jest zresztą nieograniczona. Nie wymaga zakładania konta czy składania depozytów. Sama gra z kolei jest szalenie prosta. Na dole znajdziecie bilans konta, wybór granej stawki, zakład maksymalny oraz przycisk spinowania. Występujące znaki nastawione są na karty, ale też symbolikę Azteków. Symbol Wild ukryty pod logiem gry wymienia inne grafiki z planszy, z kolei Scatter włącza fazę darmowych spinów. Może ona być odnawiana. Powodzenia.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Rich Wilde And The Aztec Idols

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Rich Wilde And The Aztec Idols onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe