Xcalibur jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Xcalibur

  • Microgaming

Pamiętajcie legendę słynnego miecza? Znajdziecie ją właśnie w grze Xcalibur. Jest to wideo slot, którego autorami są specjaliści z Microgaming. To jedno z najpopularniejszych i najaktywniejszych studiów działających w tym zakresie. Co ciekawe, nie zdecydowali się tutaj na klasyczny układ, typowy dla jednorękich bandytów. Ta gra prezentuje znacznie wyższy poziom w zakresie grafiki, animacji a także samego mechanizmu. Dzięki temu właśnie otrzymacie coś nietypowego, aczkolwiek ciekawego i wciągającego. Zostańcie z nami i poznajcie pełnie możliwości Xcalibur. Zdecydowanie warto, bo prezencja robi tu wspaniałą robotę.

W wideo slocie Xcalibur napotkacie na świat legend i mitów, w którym smoki i czarodziejki wcale nie są zaskoczeniem. Gra zaoferował nam aż 50 zwycięskich układów, a także fazę Scatter, Wild, ale też Darmowych spinów i Gier bonusowych. To aż cztery wspaniałe dodatki, wpływające na uatrakcyjnienie rozrywki. Do tego wszystkiego należy dodać stosunkowo wysoki podstawowy jackpot, a także ogromny procent zwrotu do gracza. Czy zatem ta inwestycja się opłaca? Dla nas naturalnie, natomiast wszystkim zainteresowanym przypominamy, że można tu także grać przy użyciu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, której Microgaming udostępnia nieograniczoną wartość. Dzięki temu z kolei poznacie pełne mechanizmy, co w tej grze jest niezwykle ważne. Nie ma przy tym konieczności zakładania gdzieś konta czy tym bardziej deponowania środków.

Plansza w układzie 5x3 zapewnia proste rozwiązania. Na dole widnieją wszystkie przyciski dotyczące opcji, od wyboru warości linii przez maksymalny zakład i automatyczną grę. Symbole Wild są tu rozwijane na długość całej kolumny, co wpływa na atrakcyjność gry. Scattery zapewniają fazę darmowych spinów, ale nie zapominajcie też o kluczach otwierających sekretną grę bonusową.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Xcalibur

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Xcalibur jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe