Totem Treasure darmowy automat online
Graj teraz

Totem Treasure

  • Microgaming

Zapraszamy was do lektury o grze Totem Treasure. Jest to propozycja rynkowa od Microgaming. To studio deweloperskie słynie z licznych pozycji, które stanowczo wybiły się ponad przeciętną, angażując setki tysięcy graczy z całego świata. W tym konkretnym wideo slocie także znajdziecie pasjonujące rozwiązania, która nawiązują bezpośrednio do jeszcze dzikiej Ameryki Północnej, zamieszkiwanej główne przez Indian. Cała ta historia jest na tyle ciekawa, że zdecydowaliśmy się przetestować każdą możliwość udostępnioną w tym tytule.

O ile Totem Treasure nie należy do klasyków, to ma z nim wiele wspólnego. Co prawda zastosowano tam układ w stylu 5 kolumn, jednakże pokuszono się wyłącznie o 5 zwycięskich linii na które zapolujecie. Jeśli chcecie dokładnie sprawdzić które to, po lewej i prawej stronie planszy widnieją odpowiednie numerki, które po najechaniu wskażą odpowiednie rozwiązania. Wygrywają tylko i wyłącznie spiny z układami od lewej do prawej strony, warto o tym pamiętać w razie obrotu, który ostatecznie nie okaże się szczęśliwy. Stawka początkowa nie należy tu do najniższych, ale dzięki temu otrzymacie bardzo pokaźny jackpot. W przypadku Totem Treasure wynosi on dokładnie 12 000 żetonów. Łącznie z wysokim poziomem RTP, zgarniecie tym samym ciekawy i rozwojowy pomysł.

Plansza jest bardzo prosta i nawiązuje do jednorękiego bandyty. Znajdziecie na niej stan konta, przyciski wyjścia, experta i pomocy, a także wybór typowanych linii oraz wartość maksymalną gry. Znaki zaoferowane przez Microgaming to te karciane od 10 do asa, ale też liczni Indianie, ich namioty, fajki, biżuteria. Postać kobieta z piórami oznacza tu symbol Wild, najlepiej płatny w całym zestawieniu. Życzymy powodzenia.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Totem Treasure

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Totem Treasure darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe