Graj bez depozytu w Samba Brazil
Graj teraz

Samba Brazil

  • PlayTech

Automat Samba Brazil jest produkcją Microgaming, która wykorzystuje bardzo klasyczny, aczkolwiek na swój sposób unikatowy system gry. Studio deweloperskie zadbało solidnie o odpowiedni klimat, a także o mechanizmy i dodatki panujące w tym rozwiązaniu. Sama gra nawiązuje do brazylijskiej samby, czyli bardzo odważnego, niemalże erotycznego tańca, który sprawdzi się na każdej imprezie z dobrą muzyką. Ten konkretny tytuł wykorzystuje układ 5-bębnowy z 3 rzędami. To najbardziej powszechne i sprawdzone rozwiązanie, dlatego jego nauka będzie tu niezwykle prosta. Zagracie o 25 zwycięskich linii, które oferowane są z procentem zwrotu do gracz na poziomie 95,08%. Jackpot generalny wynosi tu 5 000 żetonów. Przejdziemy teraz do drugiego działu, w którym analizujemy pozostałe aspekty gry Samba Brazil.

Jest to gra o bardzo przejrzystej planszy. Po obu jej stronach znajdziecie cyfry, które wskazują wygrywające linie. Wystarczy na nie najechać myszką, by poznać rozwiązania, jakie mogą was nurtować. W dolnej części z kolei widnieje stan posiadanych żetonów, zakładki eksperta i pomocy, wybór granych linii, ilość żetonów, zakład maksymalny i przycisk SPIN, który rozpoczyna tu całą zabawę. Osobom zainteresowanym pozycjom przekazujemy dodatkowe informacje o tym, jak prezentuje się silnik tego tworu od Quickspin, czyli studio podległe Microgaming.

Podstawowymi symbolami w grze są tu wszelkiej maści karcianki do asa włącznie, aczkolwiek znacznie ciekawsze są tu tancerki czy połykacz ognia. Znak Samba Brazil zaoferuje z kolei 1 000 żetonów. Symbol z logotypem gry symbolizuje tu z kolei Wild, a ten wypłaci bagatela 5 000 żetonów. Dodatkowo zamienia inne znaki z planszy.

Nie brakuje tu oczywiście popularnych Scatterów, które włączą darmowe spiny. Tytuł przetestujecie za darmo przy użyciu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która jest nieograniczona ilościowo i czasowo, dzięki czemu w pełni poznacie rozwiązania, jakie się nam oferuje. Zapraszamy zatem do gry Samba Brazil i życzymy samych sukcesów. Czas rozpocząć dobrą zabawę i jeszcze na tym odpowiednio dużo zarobić.

Graj za darmo Samba Brazil

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Samba BrazilZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe