Graj bezpłatnie w Babushkas
Graj teraz

Babushkas

  • Thunderkick

Automat Babushkas to propozycja od Thunderkick. Studio deweloperskie słynie z niezwykle innowacyjnych rozwiązań, które wykorzystano także i w tym przypadku. Sam wideo slot opowiada historię popularnych zabawek znanych z Rosji. Jedna babuszka znajduje się w kolejnej, a ta w następnej i tak kilka razy. To popularna rzecz jeszcze z ubiegłego wieku, która jak widać, świetnie przyjmowana jest nawet teraz. Wszystko to osadzono na bardzo ciekawej planszy, która zaoferuje piękne animacje, połączone z klimatem starej wsi, która wielu z nas utkwiła w głowach.

Jeśli chodzi o Babushkas, to wykorzystuje on układ 5-bębnowy z 3 rzędami, co jest oczywiście niezwykle standardowe i sprawdzone przez miliony graczy z całego świata. Mapa pozbawiona jest ramek, dlatego wszystkich piętnaście symboli zobaczycie od razu na talerzu. Jak przystało na Thunderkick, wykorzystano tu 17 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. Procent RTP nie jest znany. Na dole znajdziecie swoje menu z którego sterować będziecie rozgrywką. Dostępne są tam przyciski przejścia do informacji, układów zwycięskich, stan konta, wartość zakładu i potencjalna wygrana, a także zakład, gra automatyczna i rozruch zabawy.

Gra jest prosta i wykorzystuje zaledwie siedem klasycznych symboli. Wszystkie w postaci popularnej babuszki, z czego żółta, najbardziej wartościowa, dostarczy wam 2 żetony przy grze minimalnej. Gra jest z pozoru bardzo prosta, jednakże skrywa wiele tajemnic i urozmaiceń. Dla przykładu zaimplementowano w niej system Wipe. Polega on na tym, że gdy na mapie pojawi się piętnaście jednakowych symboli, automatycznie podwyższają one swój poziom. Gdy osiągną wartość 0, wyświetla się duszek, który zapewni 100 żetonów. Rozwiązanie Winning Symbol Upgrade sprzyja graczom, którzy chcą pograć w tytuł dłużej.

Do tego dochodzi Dance Bear z darmowymi spinami, Charm Bear, który automatycznie podnosi poziom symboli o 1 oraz Scare Bear, który robi to samo, ale z postaciami najniższego poziomu.

Nie brakuje przy tym zwykłego symbolu Wild, który po prostu włączy fazę respin.

Graj za darmo Babushkas

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w BabushkasZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe