Darmowy jednoręki bandyta Sherlock Mystery
Graj teraz

Sherlock Mystery

  • PlayTech

Automat Sherlock Mystery jest grą, która pochodzi bezpośrednio ze studia Playtech. Jest to deweloper wideo slotów i gier klasycznych, które idealnie relaksują i jednocześnie wzbudzają sporo adrenaliny. Wszystko za sprawą sporych wygranych, które możecie sobie dzięki takiej formie rozrywki zapewnić. Właśnie dlatego śpieszymy z krótką recenzją, pokazując dlaczego warto zagrać. Ten klimat mrocznych zagadek kryminalnych przyciąga. Wszystkie osoby ceniące sobie słynnego detektywa po prostu muszą zagrać.

Playtech zadbał zresztą, by Sherlock Mystery nie kusił wyłącznie nazwą. Poza zatem układem graficznym nawiązującym do słynnej powieści odnajdziecie tam choćby wysoki jackpot. Kumulacja wyniesie w grze 10 000 żetonów, co w przeliczeniu na gotówkę może dać ogromny zastrzyk pieniędzy. Dodano tam 20 zwycięskich układów, system 5x3 (pięć kolumn, trzy rzędy), a także symbole Wild, Scatter, Darmowych spinów oraz grę bonusową. Nie jest znany poziom RTP, ale nie przeszkadza to w doskonałej rozgrywce. Mamy przy tym pewność, że stoi na odpowiednio wysokim poziomie.

Na planszy znajduje się spis wszystkich układów zwycięskich. Na dole zaprezentowane są przyciski z informacjami, stanem konta, wyborem linii i wartości zakładu jaki można obstawić. Do tego maksymalna wartość stawki, automatyczna gra, potencjalna wygrana i rzecz jasna przycisk SPIN. Po jego uruchomieniu przechodzimy do fazy głównej. Pamiętajcie, że całość możecie poznać za sprawą wirtualnej waluty. I to bez konieczności zakładania konta czy składania depozytu. Występujące tam znaki to te karciane od 9 do A, a także liścik z nożem, rewolwer i kilka innych nawiązujących do zbrodni. Znak bonusowy, który pojawia się na planszy, uruchamia grę dodatkową. Wild zamienia znaki, z kolei Scatter daje fazę darmowych spinów.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Sherlock Mystery

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta Sherlock MysteryZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe