Graj bez depozytu w Whospunit
Graj teraz

Whospunit

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Whospunit jest grą hazardową od firmy BetSoft Gaming. W Wellington Manor popełniono morderstwo i od nas zależy, czy odkryjemy wskazówki dotyczące śledztwa. 5 osób przebywających w rezydencji jest podejrzanych o morderstwo. Możemy zagrać tutaj w kilka poziomów gry, podczas których znajdziemy między innymi wskazówki, zdjęcia, broń i zabójcę. Jeśli uda nam się zebrać wszystkie wskazówki, być może uda nam się udowodnić winę konkretnej osoby. To wyjątkowa interaktywna gra, która spodoba się wszystkim trym, którzy lubią kryminały jak i oryginalne maszyny wrzutowe.

Whospunit jest grą hazardową, która posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy. Bardzo ciekawie poprowadzono w niej rozgrywkę, w której w każdym etapie ucieka nam na zegarze czas. Mamy tylko kilka minut na zebranie niezbędnych wskazówek i przejście do kolejnego etapu. oczywiście spore szanse zyskamy dzięki odpowiednim stawkom i strategii w grze. BetSoft Gaming zdecydował się na umieszczenie aż 30 linii wygrywających, dzięki czemu możemy dowolnie zmieniać swe szanse. Minimalny zakład w grze wynosi 1 monetę, a najwyższy to koszt 150 monet.

W systemie gry Whospunit znajdziemy kilka mniej lub bardziej istotnych symboli. Sa to: lupa detektywa, ściana ze zdjęciami, sejf za obrazem, postać sprzątaczki, kamerdynera, lekarza, kobiety, mężczyzny oraz trupa. W czasie rozgrywki musimy na kilku etapach kolekcjonować przedmioty jak choćby papieros, zegarek, pistolet, nóż, truciznę, które to przybliżą nas do wygranej i odkrycia prawdy. W grze możemy wygrać darmowe spiny, a podczas gry nimi czekają na nas dodatkowe nagrody, jak 20 darmowych spinów, 1-5 wilds, liczenie układów z obu stron, wild reel czy też multiplier x6. W systemie obecny jest także symbol wild, który gwarantuje nam nagrodę w wysokości 2 tysięcy monet, jak i opcja double up win.

Nie da się ukryć, że Whospunit to niezwykle oryginalna i intrygująca maszyna wrzutowa, w której liczy się nie tylko szczęście, lecz także i czas, nasze spostrzeżenia. To świetne połączenie interaktywnej rozrywki z tradycyjnym video slotem.

Graj za darmo Whospunit

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w WhospunitZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe