Graj za darmo na maszynie hazardowej Break da Bank
Graj teraz

Break da Bank

  • Microgaming

Slot Break da Bank to idealny przedstawiciel jednorękich bandytów. Przeniesiemy się zatem do końca ubiegłego wieku, kiedy wszystkie gry tego typu były maksymalnie uproszczone. Obecnie studia deweloperskie prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, tym bardziej cieszy nas fakt, że Microgaming wciąż dostrzega potrzebę realizacji wersji klasycznych. I taką jest właśnie opisywane przez nas Break da Bank. Jest błyskawicznie, z prostymi rozwiązaniami i wciągającym systemem rozgrywki, który poznacie już ledwie po kilku poszczególnych spinach.

Ta gra oferuje oczywiście trzy bębny, bardzo klasycznie, a także trzy rzędy. Zamieszczono na nich dość niestandardowo, bo aż 5 zwycięskich linii. Zwykle w jednorękich bandytach jest tylko jedna. Tu z kolei wykonano ukłon w kierunku graczy, którzy liczą jednak na odrobinę urozmaicenia tej zabawy. Łącznie procent RTP ukształtowano na poziomie 95,75%, a sam jackpot bazowy to 2 400 żetonów.

Gra zaoferuje wam różne rozwiązania, aczkolwiek pozbawiona jest systemu Scatter i co za tym idzie darmowych spinów. Nie wykorzystacie też gierki bonusowej ani hazardu po poszczególnych wygranych. Deweloper zdecydował się maksymalnie uprościć zabawę. Nie pominięto jednak całkowicie dodatków, bowiem logotyp gry oznacza tu włączenie Wild.

Plansza jest oczywiście banalnie prosta. Główne menu dostępne jest w centralnej części. Na dole znajdziecie rzecz jasna wszystko co związane z rozgrywką, od informacji bazowych, przez przyciski wyboru linii, wartości żetonu. Po prawej stronie z kolei dostępne są zestawienia i symbole zwycięskie, z czego nie braknie oczywiście BAR-ów w różnych wydaniach, ale też symboli dolara i różnych edycji sejfów. To one będą tu naturalnie najlepiej płatne. Wild z kolei pozwoli wymieniać inne grafiki z planszy, co znowu powiększy szanse na wygraną.

Tytuł Break da Bank możliwy jest do testowania całkowicie za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta. Ta fikcyjna kasa jest tworem Microgaming, dzięki czemu macie absolutną pewność, że poznacie wszelkie systemy, mechanizm oraz dźwięki. Na tej podstawie łatwiej się wam będzie wdrożyć w grę.

Graj za darmo Break da Bank

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Break da BankZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe