Tetri Mania jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Tetri Mania

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Tetri Mania to automat online będący dziełem firmy Wazdan. Jak już sama nazwa może sugerować, ta gra hazardowa stanowi nawiązanie do jednej z najpopularniejszych w historii gier elektronicznych, czyli Tetrisa. Już sama warstwa graficzna czy też wykorzystany sposób prezentacji symboli stanowi świetne nawiązanie do kultowej produkcji. Tetri Mania sprawia wrażenie solidnie wykonanego jednorękiego bandyty o całkiem dobrej warstwie graficznej.

Tetri Mania to automat online, który posiada 4 bębny oraz 3 rzędy z symbolami. Producent zdecydował się w nim na wprowadzenie 9 linii wygrywających. Są to stałe linie, których ilości nie jesteśmy w stanie zmieniać. Nasz minimalny zakład w Tetri Mania wynosić będzie 0.10, natomiast najwyższa stawka, za którą możemy zagrać to 100.00. W ten oto sposób możemy decydować się zarówno na małe i bardziej bezpieczne zakłady, jak i całkiem spore stawki z większym ryzykiem.

W Tetri Mania zetkniemy się z kilkoma symbolami. Są to przede wszystkim utworzone z tetrisowych kafelków symbole karciane, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Są one oczywiście najczęściej spotykane, lecz przynoszą niższe wygrane. Na znacznie więcej liczyć możemy dzięki symbolowi „?” oraz Jokerowi. Ten ostatni przynosi nam nawet do 5 tysięcy monet. Jest on jednocześnie symbolem wild, który zastępuje na bębnach wszystkie symbole karciane. Dodatkowo możemy z nim liczyć na podwojenie wygranych. W grze obecny jest także scatter pod postacią symbolu dolara. Wylosowanie 3 lub 4 scatterów to nagroda w wysokości 15 lub 30 darmowych spinów. Wspomniany wcześniej symbol ? to tak zwany mystery symbol. Jeśli wylosujemy 3 lub 4 takie znaki na walcach, to gwarantują one nam mnożnik rzędu 10-50x lub 50-200x. W związku z tym mamy okazję wygrać całkiem sporo pieniędzy.

W Tetri Mania znajdziemy również popularną opcję gamble z szansą podwojenia wygranych. To bardzo ciekawy video slot, który z pewnością spodoba się niejednym miłośnikom maszyn wrzutowych online. Warto go sprawdzić już dziś!

Graj za darmo Tetri Mania

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Tetri Mania jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe