Graj za darmo na maszynie hazardowej Tennis Stars
Graj teraz

Tennis Stars

  • PlayTech

Jaki jest automat Tennis Stars? Studio Playtech jako jedno z nielicznych zdecydowało się odejść od klasycznej formuły gier slotowych. W ich przypadku zamieniono system 5 kolumn i 3 rzędów na o jeden rządek więcej, tym samym dając graczom jeszcze więcej frajdy i przemyśleń. Tym samym zgarniecie 40 sposobów na wygraną, a wszystko to w akompaniamencie gry w tenisa. Jeśli cenicie sobie aktywność fizyczną i rywalizację na najwyższym poziomie, gorąco polecamy. Tennis Stars jest szalenie ciekawą propozycją, dlatego też przedstawiamy go wam w tej recenzji już teraz. Sięgnijcie po to również przy użyciu darmowych żetonów. Czym są dokładnie? Działają na zasadzie wirtualnej gotówki, czyli bez konieczności rejestrowania się i składania depozytu możecie zagrać i sprawdzić pełny system oferowany przez Playtech. Rozumiemy przez to mechanikę, szatę graficzną i układ dźwiękowy. Wszystko to dostępne od ręki.

Na dole planszy znajdziecie dodatkowo wszelkie niezbędne informacje, począwszy od wartości minimalnej na linie i kupon, przez potencjalną wygraną, przycisk hazardu i spinowania. Istnieje też możliwość gry automatycznej, sami wybierzecie ile spinów ma ona dotyczyć. Gierka Tennis Stars pozwala zapolować na klasyczne znaki karciane od 9 przez króla aż do asa. Najważniejsze będą jednak gwiazdy tenisowe oraz zestawy piłek i obuwia. Wszystko uzupełnione będzie przez znaki Wild i Scatter. Pierwsze z nich gwarantują powiększenie wygranych do dziesięciokrotności, nawet 15 darmowych spinów. Do tego zamieniają inne symbole z planszy, by lepiej dopasowały się do poszukiwanego układu. Scatter z kolei poza osobną wygraną uruchamia tryb gry bonusowej. W tej też trwa… mecz tenisowy dzięki któremu wygracie mnożnik 50x! To wielkie pieniądze, dlatego radzimy polować na paletki do gry, które dostępne są w slocie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Tennis Stars

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Tennis StarsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe