Centre Court maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Centre Court

  • Microgaming

Zapraszamy was do zapoznania się z recenzją gry Centre Court. To tytuł oferowany przez studio Microgaming, który bezpośrednio nawiązuje do gry w tenisa. To właśnie ta dyscyplina będzie tu motywem przewodnim. Nie trzeba być jednak fanem sportu, by skusić się na rozgrywkę właśnie w tej pozycji. Dlaczego? Postaramy się wam wyjaśnić wszystko w tym krótkim tekście, sprawdzając każdą mocną stroną, którą napotkaliśmy poprzez godziny rozrywki spędzone w grze.

Centre Court opiera się o najpopularniejszy system 5 kolumn i 3 rzędów, co samo w sobie zapewnia prostą i ciekawą zabawę. Do tego dochodzi 9 zwycięskich układów, których natychmiastowo się nauczycie, czy też jackpot podstwowy, wynoszący tu 800 żetonów. Znajdziecie w tytule fazę Wild, Scatter a także darmowe spiny, z czego zresztą słynie studio Microgaming. Sama gra jest niejako odstępstwem od tego, co najczęściej oferuje deweloper, nie ma tu zatem klasycznych owocówek, powiązanych z jednorękimi bandytami. Na planszy widnieje duże logo, a także wszelkie dodatkowe opcje wyboru gry: wartość zakładu na linię, ilość obstawianych linii, konkretna stawka spina, gra za maksimum i oczywiście przycisk SPIN. Zainteresowani mogą to sprawdzić za pomocą fikcyjnej gotówki. Tzw. wirtualna waluta służy zapoznaniu się z tytułem, dzięki czemu mechanika czy dźwięki nie będą wam już obce.

Gra oferuje standardowe znaki karciane od 10 do A, ale też znanych tenisistów, z czego jeden z nich zaoferuje wygraną rzędu 500 żetonów. Do tego rzecz jasna dochodzą dwa klasyki: Match Point oraz jeden z graczy, które odpowiadają tu za Wildy, zamieniając inne propozycje z planszy. Scatter w postaci piłki oddaje darmowe spiny, które są tu odnawialne!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Centre Court

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Centre Court maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe