Graj za darmo w slot Magic Target Deluxe
Graj teraz

Magic Target Deluxe

  • Wazdan

Automat Magic Target Deluxe jest czymś, co powinno skusić przede wszystkim fanów… cyrków. To one są tu motywem przewodnim i na nie polujemy w dużej mierze. Jest to naturalna kontynuacja wielkiego hitu tej ekipy. Wazdan słynie w końcu z pomysłów odważnych, nakierowanych na konkretne grupy odbiorców. Czemu zatem nie próbować? Szczególnie jeśli w grę wchodzi całkiem ciekawa kasa? Jak to wszystko wygląda w praktyce i dlaczego polecamy wam tytuł? Już śpieszymy ze szczegółami.

W przypadku slota Magic Target Deluxe oferuje się graczom aż 20 sposobów na zwycięstwo. Oznacza to oczywiście tyle, że każdy kolejny spin daje właśnie tyle szans na sukces. To pokaźna liczba, szczególnie, że zamieszczono to na szablonie 5 kolumn i 3 rzędów, co jest standardowym rozwiązaniem. Minimalna stawka gry nie jest szczególnie duża, natomiast RTP nie jest upublicznione. Podstawowy jackpot to kilka tysięcy żetonów, aczkolwiek gra zaczyna się dopiero po wylosowaniu najważniejszych znaków z tej planszy, wówczas zgarniecie nawet 50 000!

A jeśli o niej mowa, to pod logotypem od razu znajdziecie mapę z cyrkiem, dostępną do gry. W dolnej części widnieje oczywiście pełne menu, na podstawie którego wybierzecie intersujące was opcje. Nie braknie bilansu konta, ale też stawek, automatycznej gry i guzika rozpoczynającego zabawę. Podstawowe symbole to oczywiście owoce z których znane jest Wazdan, od wisienek po winogrona. Joker to system Wild, zamieniający inne grafiki z planszy, natomiast kluczowy wydaje się tutaj Scatter. Występuje pod postacią wielkiej bomby, która dodatkowo mnoży wynik przez wartość zakładu. Dzięki temu wygrać można 10 darmowych zakręceń. Do tego dochodzi armata, która odpowiada za mnożenie potencjalnych wygranych.

Slot oferuje grę za wirtualną walutę. To fikcyjna gotówka, dostępna w większości gier Wazdan. Na jej podstawie zagracie bez ponoszenia kosztów i bez konieczności zakładania konta czy też składania depozytu. Dzięki temu szybko nauczycie się gry i przejdziecie do zabawy za prawdziwą kasę. Powodzenia.

Graj za darmo Magic Target Deluxe

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot Magic Target DeluxeZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe