Graj bez rejestracji w Harvey's
Graj teraz

Harvey's

  • Microgaming

Automat Harvey’s przeniesie nas do ekskluzywnego świata restauracji i pysznych potraw. Za wideo slota odpowiada studio deweloperskie Microgaming. Jak zapewne wiecie, głównie produkują klasyki, dlatego też znajdziemy tu wiele nawiązań do klasycznego jednorękiego bandyty. Jest prosta grafika i gra się szybko, operator pokusił się wszak o kilka urozmaiceń, które znacznie wpływają na całą zabawę i oddają nam jeszcze więcej przyjemności niż zwykle. Tytuł ten wykorzystuje 5-bębnowe rozwiązanie z 3 rzędami, a także 25 zwycięskich układów. To właśnie one sprawiają, że wygrywacie. Łącznie poziom RTP, czyli procent zwróconej inwestycji do gracza oscyluje tu w granicach 95,97%, co jest bardzo ciekawym wskaźnikiem. Podobnie można powiedzieć o jackpocie klasycznym, który sięgnął 2 000 żetonów. Przy minimalnej stawce za grę (0,01) wygląda to naprawdę ciekawie.

Gra ma bardzo klasyczny wygląd. Na dole znajdziecie wgląd w swoje saldo, odnośniki eksperta i pomocy, a także wybór linii, żetonów, zakład maksymalny i przycisk spinowania. Po lewej i prawej stronie znajdują się z kolei cyfry nawiązujące do zwycięskich układów, które można w każdej chwili sprawdzić. Jak wspomnieliśmy, Harvey’s to gra o restauracji, zatem poza karcianymi znakami od 10 do asa znajdziecie tam potrawy, w tym faszerowane ślimaki, krewetki, ciasta, miętówki serwowane do rachunku. Głównym atutem jest tu szef kuchni, który oznacza symbol Wild. Zamienia on wszystkie inne grafiki z planszy, by dostosować się do najlepszego możliwego manewru. Z kolei Scatteryy wypłacane są wyłącznie od lewej do prawej stronie i powiększają wygrane w zależności od stawek. Jest też znak szampana, który daje mnożnik 25x a także włącza darmowe spiny.

Na koniec pozostawiliśmy także opcję Gamble, która aktywowana jest przy każdym zwycięstwie. Wybieracie tam znak karty. W razie poprawnej odpowiedzi wygrana jest podwajana automatycznie. Jeśli się nie uda, tracicie całość wygranej wcześniej stawki. Ten system – i inne – poznacie przez wirtualną walutę, co nie wymaga rejestrowania nowego konta. Dajcie czadu, powodzenia!

Graj za darmo Harvey's

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Harvey'sZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe