Queen of Wands maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Queen of Wands

  • PlayTech

Zapraszamy do mini-recenzji wideo slota Queen of Wands. To jedna z tych propozycji wobec której nie można przejść obojętnie. Studio Playtech zadbało o ten fakt na długo przed wydaniem gierki. Deweloper zresztą zaskakuje nie tylko piękną grafiką nawiązującą do świata magii, ale też innowacyjnymi rozwiązaniami, które zaimplementowano do systemu. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy rozpiskę wszelkich aspektów, na które natraficie bezpośrednio po uruchomieniu tego tytułu.

Samo Queen of Wands zostało zamieszczone na najbardziej powszechnej i sprawdzonej planszy. Ma ona układ 5 bębnów, zatem niewielkim zaskoczeniem jest dodanie aż 40 zwycięskich linii. To na nie będziecie polować. Minimalna stawkę za grę jest niezwykle przystępna, także dla graczy, którzy wykorzystują tylko niewielkie środki finansowe. Jackpot podstwowy wyniesie w tym przypadku 1 000 żetonów. Urozmaicenia? Oczywiście faza Wild i Scatter, który w tymże przypadku uruchomi darmowe spiny. Te obroty są jednym z najbardziej pożądanych ruchów w wszystkich kasynach on-line, dlatego cieszy, że i Queen of Wands ma taką funkcjonalność. Wild z kolei zamienia wszystkie grafiki z mapy, by dostosować dla nas możliwie najlepiej płatny układ końcowy.

Jeśli są wśród nas osoby zainteresowane, niech wiedzą, że w tytuł możecie grać za darmo. Jak? Nic trudnego, nie musicie rejestrować konta, składać depozytu czy deklaracji płatności. Takie rozwiązanie jest dostępne powszechnie, wystarczy wybrać Queen of Wands i zagrać. Taka waluta nie ma ograniczeń ilościowych, choć naturalnie nie wygracie w ten sposób prawdziwej gotówki.

Na dole planszy znajdziecie wszystkie przyciski gry, od informacji, po wybór granych linii, wartość żetonu, maksymalny spin czy automatyczną grę. Gorąco wam polecamy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Queen of Wands

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Queen of Wands maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe