Hot Chance automat online za darmo
Graj teraz

Hot Chance

  • Novomatic

Hot Chance, czyli Gorąca szansa to gra typu automat online, w jakiej możemy wygrać sporo pieniędzy. Jest to produkcja godna uwagi od studia Novomatic, które zastosowało w tym wypadku sprawdzone rozwiązania. Możemy zetknąć się tutaj z popularnym systemem i panelem do gry oraz regułami gry, jakie znane są z innych produkcji. Jest to automat do gry, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dawniejszych gier na maszynach.

Hot Chance jest trochę nietypowym jak na studio Novomatic slotem, albowiem zastosowano tutaj jedynie 3 bębny z 3 rzędami. Mamy tutaj do czynienia z grą typu owocówka, w której postawiono na 5 linii wygrywających. Mimo skromniejszych warunków jak na slot można tutaj postawić maksymalny zakład w wysokości nawet 10 tysięcy kredytów. Jest to gra, w jakiej spotkamy klasyczne symbole z retro automatów do gry. Są to: 7, gwiazdki, Bar, X, śliwki, pomarańcze, cytryny oraz wiśnie. Najlepiej wypłacalnym dla nas znakiem są siódemki, które w przypadku 3 znaków dają nam do 1,5 miliona kredytów.

W tym wideo automacie nie mamy żadnych znaków specjalnych, jak wild czy też scatter. Twórcy gry wprowadzili jednak specjalną grę dodatkową. Polega ona na tym, iż jeśli na bębnach pojawią się te same symbole owoców, to zyskujemy szanse w Hot Chance Feauture. Można w takiej specjalnej grze wygrać nawet do 3,2 miliona kredytów!

Graj za darmo Hot Chance

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Hot Chance automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe