Joker 8000 automat online
Graj teraz

Joker 8000

  • Microgaming

Joker 8000 to klasyczny video slot, który został stworzony przez czołowego dewelopera na rynku, czyli firmę Microgaming. Jest to całkiem popularna gra hazardowa, którą możemy znaleźć w dużej ilości kasyn internetowych. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z grą, która wywodzi się z klasycznych automatów z kasyn czy barów.

Joker 8000 pod względem budowy czy warstwy wizualnej wygląda niczym typowy slot stacjonarny, który i dziś znajdziemy w wielu miejscach do gry. Już po samym załączeniu gry mamy wrażenie, jakbyśmy stali przed typowym jednorękim bandyta. To żywcem przeniesiony slot w świat elektroniczny. To jakby slot w całej okazałości, nie tylko jego sam system gry. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym produktem z 3 bębnami oraz 5 liniami wygrywającymi. Do tego jest to standardowa owocówka, czyli video slot z symbolami owoców.

Jest to niezwykle prosta gra o bardzo łatwych zasadach. Jakakolwiek wygrana możliwa jest tylko w momencie wylosowania trzech takich samych symboli na linii wygrywającej. Mamy tutaj do czynienia z wiśniami 20x, cytrynami 30x, arbuzami 50x, symbolem Bar x80 oraz koroną 100x. W grze obecny jest także symbol tytułowego Jokera. W zależności od konkretnej linii wygrywającej i szczęścia możemy wygrać 500x, 1000x, 1500x, 2000x oraz maksymalną stawkę czyli aż 8000x.

Minimalna wartość monety wynosi w Joker 8000 0.05, natomiast maksymalna 10. Przekłada się to na fakt, iż możemy obstawiać spin od 0.10 do 100, przez co mamy całkiem spore pole do manewru. Za każdym razem po wygranej możemy skorzystać z dwóch opcji: odebrać wygrane pieniądze lub też spróbowania szczęścia w gamble. W takim oto momencie musimy wybrać między kolorem karty: czarnym lub czerwonym. Jeśli uda nam się trafić, to podwajamy swą wygraną, w przeciwnym wypadku tracimy pieniądze z tego pojedynczego zakładu. Jeśli uda nam się trafić dobrą kartę, możemy dalej próbować swego szczęścia.

Joker 8000 to idealna gra dla miłośników absolutnej klasyki. Jeśli lubisz automaty, zwłaszcza owocówki, to ta produkcja przypadnie tobie do gustu.

Graj za darmo Joker 8000

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Joker 8000 automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe