Just Jewels jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Just Jewels

  • Novomatic

Just Jewels to przykład gry typu jednoręki bandyta, która została stworzona przez cenione studio dla kasyn internetowych, czyli Novomatic. Jest to gra oparta na popularnym schemacie i systemie od tego studia, dlatego dla wielu osób nie powinno być tutaj niespodzianek. Motywy gry dotyczą bogactwa, a sama grafika jak i system przypominają nam klasyczne gry z automatów kojarzonych z dawnych kasyn czy barów.

Just Jewels to automat online, w którym to możemy zetknąć się z popularnym na rynku widokiem, czyli 5 bębnami oraz 3 rzędami z symbolami., w grze tej umieszczonych zostało 10 linii wygrywających, a wysoka ilość poziomów zakładu sprawia, że nasza maksymalna stawka może tutaj wynieść 10 tysięcy kredytów. Jest to gra, w jakiej twórcy zainstalowali kilka mniej lub bardziej znaczących dla nas symboli. Są to przede wszystkim: korona, złoto, pieniądze oraz 4 rodzaje kamieni szlachetnych. Najbardziej warta uwagi jest korona, która przy 5 symbolach na linii uraczy nas ilością 5 milionów kredytów. Złoto i gotówka to po 500 tysięcy kredytów.

W Just Jewels nie zastosowano symbolu wild, który spotykany jest w większości slotów hazardowych. Scatter w formie symbolu euro gwarantuje nam darmowe spiny. Tradycyjnie jak w większości slotów od Novomatic możemy po każdej wygranej kombinacji zdecydować się na grę gamble, dzięki której mamy okazje pomnożyć wygraną. Odgadnięcie jednak złej karty powoduje utratę całej wygranej z tego zakładu.

Graj za darmo Just Jewels

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Just Jewels jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe