Maszyna hazardowa Good To Go online
Graj teraz

Good To Go

  • Microgaming

Good to Go to niezwykle ciekawy video slot, który jest dziełem jednej z najpopularniejszych firm na rynku, czyli Microgaming. Dzięki temu możemy być pewni wysokiej jakości, jak i profesjonalizmu. Mamy tutaj do czynienia ze slotem, który tematycznie nawiązuje do popularnych wyścigów Formuły 1. Dowodzi tego sama symbolika, jak i warstwa dźwiękowa. Już sama czerwona barwa bolidu może się nam kojarzyć ze słynnymi pojazdami włoskiego Ferrari.

Do czego mógł nas przyzwyczaić Microgaming, Good to Go to klasyczny video slot składający się z 5 bębnów oraz w miarę prostej grafiki. Polecany jest w związku z tym tym osobom, które bardziej cenią sobie proste gry niż naszpikowane efektami animacji, różnorodnych dźwięków. Mamy tutaj do dyspozycji 9 linii wygrywających, co jest w miarę porządnym wynikiem, choć większość dzieł tej firmy posiada 15-20 linii. Oczywiście wszystkie linie i wygrane wyliczane są od lewej do prawej. Minimalna wartość monety wynosi tutaj 0.01, a maksymalna 1, w wyniku czego możemy obstawiać pojedynczy spin od 0.01 do 90.

Zgodnie z tematyką tej gry zastosowano w niej symbolikę charakterystyczną dla wyścigów samochodowych, zwłaszcza Formuły 1. Ciekawym jest, iż producent wprowadził całkiem sporo symboli karcianych. Zamiast klasycznego wyjścia, czyli od A do J lub 10, w tym wypadku mamy zestawienie kart od A do 7, co daje nam większe kombinacje, lecz jednocześnie mniejsze szanse na trafienie konkretnego układu. Oprócz tego do dyspozycji mamy 5 specjalnych symboli wyścigowych. Jest to bolid, znak G2G, kask, flaga szachownicy oraz opona. Pierwsze dwa są najbardziej wartościowe, gdyż przy najlepszym losowaniu są w stanie przynieść nad do 2500 monet. W grze znajdziemy również symbol Wild pod postacią kobiety, który jest w stanie zastąpić wszystkie inne symbole, z wyjątkiem scatter. Jeśli trafimy w linii wszystkie 5 symboli wild, to otrzymamy aż 5000 monet. Licznik prędkości to z kolei scatter. Trafienie przynajmniej 3 to darmowe spiny. Maksymalna ich ilość to potrójne zwiększenie naszej wygranej.

Graj za darmo Good To Go

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Good To Go onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe