Maszyna hazardowa Jurassic Park online
Graj teraz

Jurassic Park

  • Microgaming

Film Stevena Spielberga jest jednym z najpopularniejszych w kinematografii. Era dinozaurów, którą przywrócił światu to wspaniałe dziecko Hollywood do którego dobrze się wraca. Nic zatem dziwnego, że Microgaming (studio deweloperskie, jedno z lepszych) zdecydowało się utworzyć wideo slota nakierowanego właśnie na ten temat. Tak też automat Jurassic Park może być jednym z tytułów, które przetestujecie i które uczyni was bogatymi. Zapraszamy do naszej krótkiej recenzji, gdzie sprawdzamy jak dobrze odwzorowano wszelkie pomysły dostępne z wersji telewizyjnej.

W Jurassic Park znajdziecie grafiki nawiązujące bezpośrednio do tematu. Są to autentyczne zdjęcia, które wspaniale przerobiono graficznie. Oferuje się 243 sposoby na wygraną, a sama tarcza składa się z 5 bębnów i 3 rzędów, czyli mocno klasycznego i sprawdzonego systemu. RTP nie jest tu znane, ale w tym przypadku nie jest to szczególnie istotne. Na planszy znajdziecie kwotę posiadanych żetonów, automatyczną grę, potencjalną wygraną i przycisk spinu. Menu poszerzono o wartość zakładu, ilość żetonów a także obstawiony system końcowy. Całość można sprawdzić przy użyciu tzw. wirtualnej waluty, czyli fikcyjnej gotówki. Nie da się z jej pomocą wygrać prawdziwych pieniędzy, ale bez trudu poznacie zwycięskie układy i wszelkie możliwości, w tym gry bonusowe z darmowymi spinami, które są tam szalenie interesującą opcją.

W slocie zdecydowano się wskazać pięć klasycznych znaków dinozaurów, a także cztery postacie filmowe, które na pewno kojarzycie. Jeśli utraficie trzy symbole T-Rex, włączy się alarm, gwarantujący niesamowity tryb dodatkowy, wymieniający inne znaczki, dając większe szanse na sukces. Cztery dinozaury odpowiadają też za fazę free spins (12 sztuk w różnych konfiguracjach). Maksymalnie wygracie w czasie jednego spina aż 95 tysięcy żetonów.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Jurassic Park

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Jurassic Park onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe