Darmowy jednoręki bandyta Ned And His Friends
Graj teraz

Ned And His Friends

  • Betsoft

Slot Ned and his Friends to bardzo atrakcyjna oferta od studia BetSoft. Ten automat do rozgrywki w sieci będzie bez wątpienia jednym z najzabawniejszych i najbardziej kreatywnych, z jakimi mieliście do tej pory styczność. To bardzo ciekawa pozycja, która opowiada historię głównego bohatera, Neda, który przyjaźni się ze sporą grupką zwierząt, głównie myszy. Ta wesoła ferajna osadzona jest w bardzo nietypowym świecie do którego teraz serdecznie was zapraszamy. Po tej recenzji szybko przejdziecie do zabawy.

Gra pokazuje nam plansze, którą umieszczono na poddaszu małego domku. Składa się na nią układ 5-bębnowy z trzema rzędami. To oczywiście najczęściej wykorzystywane rozwiązanie mechaniczne, które będzie tu niejako zapewnieniem i zabezpieczeniem wysokiej jakości na którą przecież liczycie. W górnej części znajdziecie włączniki dźwięku czy przejście do linii, które wygrywają. Jeśli jesteście nimi zainteresowani możecie najechać myszką na lewą lub prawą stronę planszy, gdzie widnieją cyfry ze wskazanymi ustawieniami. Na dole z kolei dostępna jest zmiana wartości żetonu, wybór granych linii, zakład maksymalny i rzecz jasna przycisk SPIN, który włącza rozgrywkę.

Plansza w stylu 5 x 3 ma nam zapewnić prostotę zabawy. Grafiki, które tam znajdziecie to przede wszystkim mieszkańcy domku Neda, czyli wszelkiej maści szczury i myszy. Brakuje tu klasycznych karcianek, co wpływa na ekskluzywność tytułu. Dodatkowo dostępna jest postać głównego bohatera, drzwi czy też znaczki bonusowe, czyli Wild oraz Scatter. Pierwszy z nich potrafi wymienić wszelkie inne z planszy, by dać graczowi więcej szans na sukces. Drugi z kolei odpowiada za uruchomienie fazy darmowych spinów, po które także można tu sięgnąć.

Ned and his Friends to bardzo barwna i przyjazna gierka w której dodatkowo można wygrać pokaźne kwoty pieniężne, nawet jeśli założycie grę za minimalne stawki, które są tu naprawdę niezwykle niskie. Tytuł można do woli testować przy użyciu wirtualnej waluty, która jest nieograniczona i nie wymaga od gracza zakładania żadnego nowego konta.

Graj za darmo Ned And His Friends

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta Ned And His FriendsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe