Maszyna wrzutowa Magic Fruits 4 Deluxe za darmo
Graj teraz

Magic Fruits 4 Deluxe

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Magic Fruits 4 Deluxe jest dziełem firmy Wazdan. Jak już może sugerować nam sama nazwa, w przypadku tej gry hazardowej mamy do czynienia z popularną owocówką. Jest to jedno z kilku dzieł tej firmy z serii Magic Fruits. Wersja 4 Deluxe jest jedną z najbardziej rozbudowanych. Pod względem stylu, zastosowanej grafiki jest podobna do maszyn wrzutowych, które możemy kojarzyć z naziemnych punktów do gry automatami.

Magic Fruits 4 Deluxe odróżnia się od takich standardowych maszyn tym, że zamiast 3 posiada 4 bębny. Do tego oczywiście dochodzą 3 rzędy symboli. Firma Wazdan umieściła w systemie 10 linii wygrywających, gdzie mamy do wyboru między całością a 5 liniami w czasie obrotów. Nasz minimalny zakład w grze wynosić może 0.10. Z kolei najwyższą możliwą stawką w grze jest 100.00. Od nas również zależy, na jaki typ wygranych się nastawiamy. Wśród opcji gry Magic Fruits 4 Deluxe znajdziemy wybór zmienności. Jest to poziom niski, standardowy oraz najwyższy. Ten ostatni oznacza rzadsze wygrane, lecz ze znacznie wyższymi kwotami. Niski z kolei to częste wygrane, lecz o niskich stawkach, a standardowy to balans między nimi.

W Magic Fruits 4 Deluxe spotkamy się ze standardowym zestawem symboli na bębnach. Są to: pomarańcze, gruszki, maliny, winogrona, arbuzy, śliwki, dzwonki, siódemki oraz Joker. Ten ostatni może nam zagwarantować 2000 monet, co jest najwyższą wygraną w grze Magic Fruits 4 Deluxe. Minusem może tu być brak symbolu wild, darmowych spinów czy też gier bonusowych. Możemy za to skorzystać z opcji gamble. Magic Fruits 4 Deluxe posiada współczynnik RTP, czyli zwrotu dla gracza na poziomie 96,41 procent, co jest całkiem dobrym wynikiem.

Magic Fruits 4 Deluxe jest nieco rozbudowaną wersją standardowych owocówek, które obecne są na rynku już od dziesięcioleci. Ten video slot gwarantuje nam 3 poziomy zmienności oraz wygrane do 2000 monet. Warto choćby z tego powodu sprawdzić jego możliwości.

Graj za darmo Magic Fruits 4 Deluxe

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa Magic Fruits 4 Deluxe za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe