Gra hazardowa Goblins Gold online
Graj teraz

Goblins Gold

  • Microgaming

Goblins Gold Slot to gra hazardowa typu jednoręki bandyta, która jest dziełem znanego na rynku studia deweloperskiego Microgaming. Mamy tutaj styczność z video slotem, który jest niczym żywcem wyjęty ze stacjonarnego punktu do gry czy naziemnego kasyna. Jest to jednoręki bandyta wyglądający jak te maszyny wrzutowe, które znamy właśnie z pubów, barów i miejsc przeznaczonych do gry. Odznacza się przy tym niezwykle prostą warstwą graficzną jak i również oprawą dźwiękową. Sama tematyka tego automatu to niegodziwe i chciwe gobliny, które ukrywają złoto. Przypominają one trochę złe gremliny.

Gra Goblins Gold to standardowa maszyna wrzutowa, która składa się z 3 bębnów. Mamy tutaj do wybory trzy poziomy zakładu wraz z kilkoma wartościami monety. dzięki temu minimalny zakład w grze wynosi 0.25, natomiast maksymalny to 15.00. Daje nam to całkiem spore pole do wyboru pod względem wysokości stawek, obranej strategii czy ryzyka w grze.

W Goblins Gold spotkamy kilka standardowych symboli. Tabela wypłat znajduje się tuż obok bębnów, dzięki czemu jest bardzo dobrze widoczna i czytelna dla każdego gracza. Poziom zakładu ma tutaj znaczenie wyłącznie w przypadku najwyższej wygranej, ale o tym nieco później. Jeśli wylosujemy Any BAR, otrzymujemy wtedy x5 za swój zakład. Przy 3 x pojedynczy BAR jest to x25. Przy podwójnym otrzymujemy x50, a przy potrójnym będzie to x100. W systemie obecne są także symbole związane z tytułowym złotem i goblinami. Mowa tu o lampie górniczej, która gwarantuje x300 oraz o workach ze złotem przynoszących aż x500. W grze obecny jest również tytułowy goblin. W zależności od wartości zakładu możemy przy 3 takich symbolach wygrać x1500, x3000, x6000 za zakład. Warto również wiedzieć, że wspomniany goblin w systemie pełni rolę symbolu wild, przez co zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach.

Goblins Gold to z pewnością maszyna wrzutowa, która spodoba się wszystkim zwolennikom klasyki gier hazardowych. Mimo prostoty jest w stanie przynieść całkiem wysokie wygrane.

Graj za darmo Goblins Gold

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Goblins Gold onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe