Gra wrzutowa Bell Wizard za darmo
Graj teraz

Bell Wizard

  • Wazdan

Automat Bell Wizard przeniesie nas do niesamowitego świata magii i czarodziejów, ale też do… owoców? Za wideo slota odpowiada studio deweloperskie Wazdan. Jak zapewne wiecie, głównie produkują rozwiązania klasyczne, jednakże w tym przypadku znajdziemy tu wiele nawiązań do innowacyjnych rozwiązań, których mogliście do tej pory nie widzieć. Grafika jest ładna, a gra się szybko. Operator pokusił się o kilka urozmaiceń, które znacznie wpływają na całą zabawę i oddają nam jeszcze więcej przyjemności niż zwykle.

Tytuł ten wykorzystuje 5-bębnowe rozwiązanie z 3 rzędami, a także 9 zwycięskich układów. To właśnie one sprawiają, że wygrywacie. Łącznie poziom RTP, czyli procent zwróconej inwestycji do gracza nie został tutaj podany do publicznej wiadomości, co niektórych zaangażuje jeszcze bardziej. Podobnie można powiedzieć o jackpocie klasycznym, który sięgnął 20 000 żetonów. Przy minimalnej stawce za grę 0,01 wygląda to naprawdę ciekawie.

Gra ma bardzo klasyczny wygląd. Na dole znajdziecie wgląd w swoje saldo, odnośniki eksperta i pomocy, a także wybór linii, żetonów, zakład maksymalny i przycisk spinowania. Po lewej i prawej stronie znajdują się z kolei cyfry nawiązujące do zwycięskich układów, które można w każdej chwili sprawdzić. Jak wspomnieliśmy, Bell Wizard to gra o magii, zatem poza kowocami do pomarańcza czy gruszki włącznie znajdziecie tam różnego rodzaju bary, żartownisiów, czarodziejów. Głównym atutem jest tu postać jokera, który oznacza symbol Wild. Zamienia on wszystkie inne grafiki z planszy, by dostosować się do najlepszego możliwego manewru. Z kolei Scattery (dzwonki) wypłacane są wyłącznie od lewej do prawej stronie i powiększają wygrane w zależności od stawek. Pamiętajcie zresztą, że ta faza włącza nam darmowe spiny (10, 15, 20), które dodatkowo powiększają każdorazowo sukces.

Gra oferuje też symbol czarodzieja, który pojawiać się będzie na środkowej kolumnie w fazie darmowych spinów. Jeśli takiego ustrzelicie, zyskacie podwojenie potencjalnej wygranej. Możecie to wszystko bez trudu sprawdzić za pomocą fikcyjnej waluty, dostępnej w grze.

Graj za darmo Bell Wizard

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Bell Wizard za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe