Maszyna wrzutowa Royal Dynasty za darmo
Graj teraz

Royal Dynasty

  • Novomatic

Royal Dynasty to przykład maszyny wrzutowej, która została wyprodukowana przez cenione studio Novomatic. W tym wypadku mamy do czynienia z czasami królewskimi, gdzie poznajemy całą dynastię rządzącą nieznanym krajem. Wstępują tutaj najważniejsze postaci w hierarchii królewskiej jak i kilka specjalnych motywów, które podkręcają atmosferę i klimat w tej grze.

Royal Dynasty to wideo automat, jaki oparty jest na sprawdzonym od lat silniku ze strony Novomatic. W związku z tym w grze tej znajdziemy dokładnie takie same rozwiązania jak w innych produkcjach tej marki. W grze tej znajdziemy 5 bębnów wraz z 3 rzędami oraz 9 liniami wygrywającymi. Ponadto istnieje możliwość doboru poziomu zakładu, co daje nam duże możliwości przy obstawianiu zakładów. W grze tej spotkamy się z kilkoma symbolami o większych lub mniejszych wygranych dla gracza. Jest to między innymi postać króla, księcia, pieniędzy, orła, posągu lwa. Ponadto znajdziemy tutaj symbole karciane od asa do 9. Najwięcej wygranej może nam dać król, gdzie przy 5 symbolach wypłacanych jest 10 tysięcy monet. Istnieje tutaj też inny system obliczania wygranej, albowiem podczas rund bonusowych wypłaty są podwójne, czyli za króla można zgarnąć aż 20 tysięcy monet.

Ponadto w grze występują symbole księcia i księżniczki, które przynoszą nie tylko do 20 tysięcy monet, lecz też darmowe spiny. Można wtedy zgarnąć do 45 free spinów, co w połączeniu z wyższymi wygranymi jest okazją na całkiem spore pieniądze.

Graj za darmo Royal Dynasty

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa Royal Dynasty za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe