Beach Life bezpłatna gra
Graj teraz

Beach Life

  • PlayTech

Slot Beach Life jest bardzo ciekawym rozwiązaniem od studia Playtech. Ten deweloper przyzwyczaił nas do bardzo mocnych graficznie i technologicznie tytułów. Tymczasem w tym przypadku napotkacie na klasyk, który bardzo podobny jest do jednorękich bandytów, kojarzonych jeszcze z ubiegłego wieku. Sama propozycja nawiązuje do zabawy na plaży, słońca, relaksu i rozrywki. Ich podejście do klasycyzmu wcale nie oznacza, że będzie to wideo slot słaby lub przeciętny – przeciwnie, jest tu wiele rozwiązań, które mogą wciągnąć na długie godziny rozrywki. Dlatego też zapraszamy was do naszej recenzji i życzymy udanych łowów.

Zaczniemy od podstaw. Slot Beach Life to aż 20 zwycięskich układów. To co jest w nim szczególnie istotne, to podejście do kumulacji. W tym przypadku jest ona progresywna. Co to oznacza w praktyce? Otóż każdy nasz spin, a dokładnie jego cząstka, zostanie dodana do całkowitego jackpotu. Im więcej ludzi gra w tym samym czasie, tym bardziej kwoty te są powiększane. Zmagamy się zatem zwykle nawet o kilkadziesiąt tysięcy euro. Biorąc pod uwagę, że minimalne stawki to często nie więcej niż 0,5 żetonu, mamy tu do czynienia z ciekawym pomysłem, który trafił na układ 5 bębnów i 3 rzędów. Procent zwrotu do gracza (RTP) wynosi 93, co jest fajnym wstępem do dalszej gry.

Na górze mapy znajdziecie wartość jackpota, po obu stronach z kolei drogi do jego zwycięstwa. Wystarczy najechać myszką, by je poznać bliżej. Na dole dostępne jest menu i opcja przeskoku do gry za prawdziwe pieniądze. O co w tym chodzi? Standardowo w Beach Life gracie za walutę fikcyjną. Jeśli chcecie to zmienić, wystarczy kliknąć jeden, czerwony przycisk. Do tego nie brakuje to wyboru wartości, zakładu maksymalnego i spinowania. Na planszy pojawią się znaki lodów, nurków, skrzyni ze skarbami czy też znaków Scatter i Wild. To dodatkowe opcje, które jednocześnie zagwarantować mogą największe potencjalne wygrane w tym właśnie slocie. Próbujcie, warto.

Graj za darmo Beach Life

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Beach Life bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe