Playboy jednoręki bandyta online
Graj teraz

Playboy

  • Microgaming

Automat Playboy to gra Microgaming, która oczywiście działa na licencji przyznanej przez to słynne pismo dla mężczyzn. Tym samy znajdziecie tam mnóstwo pięknych kobiet. Czy to jednak jedyny atut? Oczywiście, że nie! Specjalnie dla was testujemy i opisujemy cały tytuł. Wystarczy nadmienić, że dzięki 243 układom możliwym do uzyskania zyskacie nawet 303 750 żetonów za jednym zamachem! Wygląda nieźle? No to zaczynamy.

Slot bazuje na układzie 5x3, dzięki czemu bez wątpienia szybko zrozumiecie styl w którym utrzymano całość. Na dole planszy widnieje ilość posiadanych żetonów, przycisk automatycznej gry, wartość zakładu i potencjalna wygrana a także przycisk Spin. Naturalnie możecie go poznać bliżej za pomocą wirtualnej waluty. To gotówka, która naturalnie nie da nam prawdziwych wygranych, ale to właśnie dzięki niej poznacie wszelkie rozwiązania i reguły panujące w slocie Playboy. Tym samym nauczycie się dźwięków, będziecie wiedzieć jak rozróżnić Wild od Scatter i wiele więcej. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy tym bardziej deponowania jakichkolwiek środków.

W grze znajdują się znaki karciane od 10 do Asa. Uzupełnione są przez lepiej płatne grafiki z parą na motocyklu, w samochodzie, na jachcie, a także przez cztery kobiety, z czego ostatnia, w sukni wieczorowej, odda nam nawet 625 żetonów. Nie ma co wszak ukrywać, że główne atuty Playboya to faza Wild (ukryta pod znakiem słynnego króliczka) oraz Scatter, która oznaczona jest jako magazyn. Gdy pojawią się trzy takie znaki, uruchamiana jest jedna z aż czterech gier bonusowych. W jednej z nich ukryto dodatkowo darmowe spiny. Gry nazwane są od bohaterek, które znajdziecie na planszy.

Jakby tego było mało, możecie zyskać status platynowy, zwiększający wygrane.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Playboy

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Playboy jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe