StarDust bezpłatna gra
Graj teraz

StarDust

  • Microgaming

Miło nam zaprezentować automat Stardust. To jeden ze słynniejszych slotów studia deweloperskiego Microgaming. Odpowiadają oni za klasyki, które często łączą ze sobą także elementy nowoczesne, ciekawe rozwiązania gier bonusowych itp. Śpieszymy ze szczegółami, które wdrożą was w ten niezwykły świat klejnotów i kosmicznego pyłku, zapewniającego ogromne nagrody.

Już we wstępie warto zaznaczyć, że jest to jedna z pozycji, w której wykorzystacie wirtualną walutę. To gotówka, którą możecie przeznaczyć na poznanie całego tytułu. Dzięki temu spokojnie sprawdzicie mechanikę, grafikę, gry bonusowe i dodatki, ścieżkę dźwiękową. Naturalnie nie ma przy tym żadnego wymogu rejestrowania konta czy nawet składania depozytu o minimalnej wartości. Wystarczy jedno kliknięcie.

Sama gra ma dwa główne atuty. Pierwszym z nich jest znak Wild. Pokazywany jest poprzez symbol Game Logo, nawiązujący bezpośrednio do tytułu. Na jego podstawie wszystkie inne pola z planszy wdrażane są ponownie w ruch, szukając rozwiązania pasującego do Wild, które już jest w zestawieniu. Do tego dochodzi faza free spins, która zapewnia darmowe obroty. Podczas tego zestawienia możliwa jest sytuacja, w której to na polach 4 i 5 następuje kolejne rozdanie, a jeśli tam znowu pojawi się czwarty znak (trzy są wymagane do rozruchu), otrzymacie następną szansę za friko. W tej fazie nie ma wszak możliwości raz jeszcze wywalczenia obrotów. Najważniejsza informacja? Free Spins to aż 1024 sposoby na wygrane. Widzieliście tyle kiedykolwiek w życiu?

Quickfire, które odpowiada niejako za tytuł dopuszcza tu znaki karciane (J-A), ale także wszelkiej maści brylanty i kamienie szlachetne, gwiazdy, symbol gry. Wszystko to połączone w bardzo przejrzystym układzie daje maksymalne szanse na końcowy sukces. Grę doradzamy każdemu, zarówno początkującym jak i osobom, które cenią sobie dobrą rozrywkę od wielu już lat. Powodzenia!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo StarDust

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

StarDust bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe