Gra wrzutowa Empire Fortune za darmo
Graj teraz

Empire Fortune

  • Yggdrasil

Przed wami bardzo precyzyjny w kontekście grafiki slot od Yggdrasil. Przedstawiamy automat Empire Fortune, które w całości bazuje na kryształach i cennych kruszcach. Całość wiąże się z ogromnymi pieniędzmi, co jeszcze dodatkowo podkreślone jest przez styl progresywny. Czym jest dokładnie? Otóż kumulacje progresywne bazują na powiększaniu swojego stanu za każdym razem, gdy gracz gra w ten tytuł. Tym samym im więcej osób będzie zainteresowanych, tym więcej trafi do puli nagród. W tym wideo slocie widnieją aż trzy różne jackpoty, z czego maksymalny może zapewnić w każdej chwili niemal pół miliona złotych. To gra warta świeczki, dlatego przybliżamy gierkę i sprawdzamy wszystkie jej atuty, które trafią w wasze ręce. Przypominamy jednocześnie, że Empire Fortune możecie sprawdzić za darmo. Służy do tego wirtualna waluta. Nie wymaga ona rejestracji, dokonywania depozytów, po prostu przetestujecie pełen system, w tym mechanizmy i dźwięki. Zachęcamy do krótkiej lektury!

Plansza jest tu bardzo prosta i tak jak wspomnieliśmy, nakierowana na bardzo standardowy, tym samym, intuicyjny układ do gry. Bez trudu załapiecie reguły w locie. W razie czego pomocą służy także samouczek i dział FAQ dostępny z poziomu samej gry. Co ważne w grze występują symbole Scatter, a te z kolei zapewnić mogą darmowe spiny od 10 do 30 sztuk jednocześnie. Przy tym wszystkim pojawiają się one na polach 3, 4 i 5. Poza tym znajdziecie również znaki nakierowane na jackpot, które otwierają koło fortuny z trzema trybami – to właśnie tam polować będziecie na nagrody główne. W systemie widnieje także gra bonusowa, która mnoży wygrane i daje pokaźne wygrane pieniężne. Jesteście tym zainteresowani? Zatem do dzieła!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Empire Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Empire Fortune za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe