Gra wrzutowa Slots Angels za darmo
Graj teraz

Slots Angels

  • Betsoft

Automat Slots Angels to gra od firmy Betsoft Gaming. Została ona poświęcona popularnym nie tylko w Stanach Zjednoczonych grupom motocyklowym, które jeżdżą na potężnych Harleyach. W Slots Angels usłyszymy muzykę rockową, znajdziemy symbole charakterystyczne dla tej kultury. Jest to video slot typu 3D z całkiem ciekawymi animacjami, wysokiej jakości symbolami.

W Slots Angels znajdziemy całkiem ciekawie skonstruowany silnik gry, który stanowi 5 bębnów z 3 rzędami, które zostały przyozdobione przez srebrne skrzydła, elementy motocykli. W Slots Angels obecnych jest 30 linii wygrywających, które to możemy zmieniać przy obstawianiu zakładu. Możemy wybierać następujące poziomy monety: 0.02, 0.05, 0.10, 0.25 oraz 0.50. Wraz z liczbą monet między 30 a 150 mamy okazję grać za mniejsze lub większe stawki.

W Slots Angels spotkamy się z wieloma tematycznymi symbolami. Mowa tutaj między innymi o pieniądzach, bilardzie, zapalniczce, motocyklach, drzwiach od baru, kobiecie oraz dwóch motocyklistach. W systemie obecne są również symbole specjalne. Alkohol to party free spin mode. Pojawia się on na bębnach 1, 2, 4, 5. Aktywuje dla nas grę bonusową, kiedy to z baru wychodzi 3 członków grupy motocyklowej, a na bębnie 3 pojawia się dziewczyna jako wild. Jeśli wylosujemy co najmniej 3 symbole rzutek do gry, to w specjalnej grze bonusowej wybieramy jedną z tarcz. Z kolei 3 symbole starszego motocyklisty to gra dodatkowa, w której obserwujemy wyścig motocyklowy i wybieramy jednego z uczestników. Jeśli wygra, możemy liczyć na całkiem dobre nagrody. W Slots Angels obecny jest Jackpot. Aktywowany jest wraz z 5 symbolami jednego z motocyklistów. Wartość jackpotu zawsze podawana jest nad bębnami.

Nie da się ukryć, że gra Slots Angels to bardzo udana produkcja marki Betsoft Gaming, która cieszy się sporą popularnością. Szczególnie cenione są tu wysokie wygrane, progresywny jackpot, miłe dla oka animacje czy kilka gier bonusowych, dzięki którym liczyć możemy na znacznie więcej atrakcyjnych nagród. Warto wobec tego sprawdzić tę grę.

Graj za darmo Slots Angels

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Slots Angels za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe