Secret Admirer darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Secret Admirer

  • Microgaming

Slot Secret Admirer należy do absolutnych klasyków w ofercie Microgaming. To studio deweloperskie zasłynęło z doskonałego łączenia gier tradycyjnych z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki temu otrzymacie świetny produkt, który potrafi wciągnąć gracza na długie godziny. Zresztą, wystarczy wspomnieć, że poziom RTP (czyli zwrotu inwestycji do gracza) kształtowany jest na poziomie 96%, dlatego nawet jeśli szczęście się do was nie uśmiecha, sama zabawa będzie długa i pełna różnego rodzaju wygranych, mniejszych czy większych. Zapraszamy do krótkiej lektury, w której poruszamy każdy najważniejszy atrybut tego zestawienia.

Secret Admirer oferuje 9 zwycięskich układów, a także klasyczne rozwiązanie bębnowe w stylu 5x3. Nie znajdziecie tam co prawda gier bonusowych, ale pokuszono się o fazy Wild, Scatter a także darmowych spinów. To mocny atut, z którego chętnie się skorzysta. Na planszy widnieją jasne przekazy, dzięki czemu jest łatwa do nauczenia. Na dole widnieje status konta, a także przyciski experta, pomocy, wyboru zwycięskich linii, żetonów, maksymalnego zakładu no i oczywiście samego spinowania. Osoby zainteresowane mogą to sprawdzić za darmo! To nie żart, Microgaming wprowadziło wirtualną walutę, za pomocą której bez rejestrowania i wpłacania uzyskacie unikatowe możliwości poznawania tego silnika.

W samym tytule oferowane są znaki karciane od 9 do A, ale też znacznie lepiej płatne symbole, wszystkie powiązane z romantyzmem i miłością czy podrywem. Nie braknie perfum, czerwonej róży oraz pierścionka z diamentem. Symbol Wild oznakowany jest jako bombonierka z tytułem gry. Zamienia on inne znaki, dając większe wygrane. Jeśli jesteście zainteresowani fazą darmowych spinów, będzie ona uruchomiona poprzez Scattery. W ten sposób możecie grać za darmo – ale o prawdziwą gotówkę!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Secret Admirer

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Secret Admirer darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe