Sterling Silver jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Sterling Silver

  • Microgaming

Automat Sterling Silver jest jedyną w swoim rodzaju grą. Studio deweloperskie Microgaming, które bezpośrednio odpowiada za jej prezentacje zdecydowało się bowiem pokusić o rozwiązanie, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Dlaczego? Otóż w tym przypadku zagracie zarówno w trybie 2D jak i 3D. Oznacza to, że jeśli posiadacie okulary do tego rodzaju rozrywki, będziecie mogli z nich śmiało skorzystać, czerpiąc jak największe korzyści z takiego przedsięwzięcia. Przy tym wszystkim mówimy tu o klasycznym rozwiązaniu, które wykorzysta 5-bębnów i 3 rzędy do gry. Zamieszczono na nich 25 układów zwycięskich na które należy zapolować. Zapraszamy do naszego tekstu, w którym poruszamy wszelkie kwestie powiązane z tym niezwykłym wideo slotem.

Po obu stronach planszy widnieją cyfry. Warto na nie najechać myszką, by poznać pełne zestwienie zwycięskich ścieżek na które się poluje. Stawka minimalna jest tu naprawdę niska, z kolei jackpot może wynieść do 1 000 razy więcej niż stawka początkowa. To bardzo kusi, nic zatem dziwnego, że dobrze zwrócić uwagę na Sterling Silver, nie tylko ze względu na opcję 3D. Można ją uruchomić za pomocą jednego kliknięcia, odpowiedni przycisk znajduje się w górnej części gry.

Plansza zaoferuje nam srebrne barwy. Na dole widnieje pełne menu wyboru, od informacji, przez opcje granych linii, wartość żetonów i zakład maksymalny. Znaki dostępne w zestawieniu to karcianki od 9 do asa, ale też różnego rodzaju sztabki srebra. Logotyp gry to forma Wild, zamieniająca inne grafiki z planszy, poza Scatterami. Te z kolei są odpowiednio podpisane i nie tylko dają mnożnik razy dziesięć, ale też 15 darmowych spinów, które mogą być odnawiane. W tej fazie wygrane będą dodatkowo podwajane.

Gra Sterling Silver oferuje dodatkowo fazę hazardu (z ang. Gamble), która pojawia się przy każdym potencjalnym zwycięstwie. Dzięki temu podwoicie wygrane i poczujecie dodatkową adrenalinę. Cały system można testowo poznać za darmo, wszystko za pomocą waluty wirtualnej, nie wymagającej zakładania konta.

Graj za darmo Sterling Silver

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Sterling Silver jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe