Gra hazardowa Super Lucky Frog
Graj teraz

Super Lucky Frog

  • NetEnt

Zwolennicy slotów progresywnych prędzej czy później trafią na Super Lucky Frog. To 25-liniowa gra, której współczynnik zwrotu do gracza [tzw. RTP – przyp.red] wynosi równe 93%. Studio, które opracowało pozycje to naturalnie NetEnt, odpowiedzialne za największą liczbę hitów w skali roku. Interesują już miliony graczy z całego świata i takie twory, jak ten przez nas opisywany, znacząco w tym pomaga. Ten video slot oparty jest na baśniach i bajkach, stąd też najważniejsze symbole będą oscylować właśnie w takich granicach. Żabi Król jest tu grą bonusową, wróżka posłuży za scatter, a elf za wild. To, jak prezentują się w rzeczywistości sprawdzicie dzięki grze za darmo. Przy Super Lucky Frog możliwa jest bowiem zabawa przy użyciu pieniędzy wirtualnych. Poznacie mechanikę a także specyfikację całego tego przedsięwzięcia.

Przenosząc się do magicznego lasu napotkacie na internetową maszynę wrzutową, której scattery zamieniają symbole w darmowe spiny. W ten sposób wywalczycie ich od 10 (3 sztuki) do 30 (5 sztuk). Mało tego, wartość nagród w tej konkretnej rozgrywce powiększona zostaje trzykrotnie. To tak dla tych, którzy liczą na duże wypłaty.

Bonusowa gra uruchamiana jest dzięki żabiemu królowi. Jego pojawienie na trzech polach rozpoczyna dalsze zmagania. Będzie można dzięki temu zyskać kolejne środki, a wszystko to wyłącznie poprzez kliknięcie przycisku „spin”, opowiadającego za rozruch koła dodatkowego.

Graj za darmo Super Lucky Frog

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Super Lucky FrogZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe