Maszyna wrzutowa Frogs Fairy Tale za darmo
Graj teraz

Frogs Fairy Tale

  • Novomatic

Musimy przyznać, że Frogs Fairy Tale mocno nas zaskoczyło. Studio Novomatic tworzy klasyczne maszyny wrzutowe, które bardzo łatwo poznać. Tymczasem mamy tu do czynienia z pozycją absolutnie wyjątkową jak na ich standardy. Mamy tu na myśli zarówno mechanikę jak i szatę graficzną. Oba te aspekty znacząco różnią się od norm, jakie poznaliśmy. I mówimy tu absolutnie poważnie. Wystarczy spojrzeć raz, by wiedzieć, że królestwo żab będzie wyjątkowe. W to trzeba zagrać! Nakłonimy was dodatkowo, mówiąc, że spotkamy tam 5 bębnów, 3 rzędy i 20 zwycięskich układów. Jest to rzecz jasna slot progresywny, co oznacza, że kumulacja rośnie z dnia na dzień. Im więcej graczy zdecyduje się podjąć próbę rywalizacji, tym więcej może trafić na wasze konta.

Jeśli chcecie poznać bliżej możliwości Frogs Fairy Tale, wystarczy pograć za darmo. Novomatic daje nam taką możliwość, dzięki czemu bez rejestracji i depozytów zaprzyjaźnicie się z tą ciekawą opcją. Pogramy nie tylko w weekendy, bowiem całość jest banalnie prosta i niezwykle przyjazna dla oka.

Naturalnie napotkamy tam darmowe spiny, które dodatkowo wpływają na mnożnik wygranych. Widnieją też symbole bonusowe, które aktywują tzw. fazę Lily Pad na którą składa się kilka różnych opcji.

Nie zapominajcie o bonusach jackpota. Przy tej opcji zmagać się będziemy o danie główne, kumulację.

Graj za darmo Frogs Fairy Tale

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa Frogs Fairy Tale za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe