The Bermuda Mysteries jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

The Bermuda Mysteries

  • Microgaming

Lubicie tajemnice? Szczególnie te, które nigdy nie zostały rozwiązane? To świetnie! Microgaming przygotował dla was wideo slota The Bermuda Mysteries, który pozwoli zbliżyć się do tego niebywałego świata sensacji. W tej krótkiej prezentacji chcemy opisać gierkę, a także sprawdzić, czy rzeczywiście warto zainwestować swój czas i pieniądze. Na samym początku powinniście wiedzieć, że jest to przede wszystkim pozycja, która nawiązuje do klasyków z lat 90-tych. Sama grafika i kwestia muzyczna będzie zatem całkowicie uproszczona. Dzięki temu nie musicie się zresztą martwić o poziom działania gry. A ta udostępnia 25 zwycięskich układów, rozrzuconych na planszy 5x3. Poznacie je dokładnie za pomocą wirtualnej waluty. Oznacza to, że nie są konieczne żadne depozyty, nie założycie konta ani nie spędzicie chwili na wypełnieniu formularzy. To spory atut, a poznanie mechanizmu i możliwości jest przecież niezwykle istotne.

Gra jest bardzo prosta. W dolnej części widnieją pełne informacje o tej pozycji, w tym auto gra, ilość obstawianych linii, wartość zakładu, opcja hazardu czy po prostu przycisk SPIN. Na planszy znajdują się znaki od 10 do A (Czyli klasyczny pomysł karciany), ale również inne symbole. Jakie? Radiostacja i kamizelka (najniższe), okręt wojenny (wygrywają dwa na planszy!) i samolot (również wystarczą dwa). Piątka na mapie to aż 5 000 żetonów w kieszeni. Jak na taki klasyk, jest to bardzo dużo.

Gierki dodatkowe i bonusy? Są, jak najbardziej. Pierwszym z nich jest Free Games, który zapewni nawet 12 darmowych spinów do wykręcenia. Zgarniacie je, gdy na piątej kolumnie pojawi się Radar. Jest też sposobność wytypowania bonusu ratunkowego, który bazuje na poszukiwaniu rozbitych okrętów i samolotów. Znaki Wild dodatkowo podwajają wygrane! Wszystko to wpływa na proste stwierdzenie: The Bermuda Mysteries jest szalenie ciekawe i wciągające. Odkrycie wszystkich niespodzianek może zająć nawet dłuższą chwilę. Przy tak pokaźnych nagrodach będzie to jeszcze bardziej wciągające. Gorąco polecamy, bo jak przystało na klasyk, jest magicznie!

Graj za darmo The Bermuda Mysteries

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Bermuda Mysteries jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe