Darmowa gra wrzutowa Fei Long Zai Tian
Graj teraz

Fei Long Zai Tian

  • PlayTech

Fei Long Zai Tian automat to bardzo interesujący video slot przygotowany przez firmę Playtech, czyli jednego z czołowych twórców gier hazardowych na rynku. Jak sama nazwa może nam już sugerować, gra ta osadzona została w tematyce Dalekiego wschodu. Zetkniemy się tu z kulturą Chin, co jest dodatkowo uatrakcyjnione dzięki charakterystycznej azjatyckiej muzyce. W grze wykorzystano karpia z legendy, kiedy to sławny chiński filozof Konfucjusz otrzymał jako dar od cesarza czarną rybę, która miała symbolizować szczęście i dobrobyt. Znajduje się tutaj także srebrzysta ropucha, Jin Chan, mityczne stworzenie, które pojawia się podczas pełnych księżyców, kiedy to przynosi szczęście i bogactwo rodzinom czy życiu zawodowemu.

Fei Long Zai Tian to prosty pod względem graficznym automat online, który zbudowany jest z 5 bębnów, 3 rzędów oraz zawiera w sobie 25 linii wygrywających. W grze znajdziemy 11 standardowych symboli. Połowa z nich to chińskie odpowiedniki symboli karcianych. Przynoszą one oczywiście mniejsze wygrane, dlatego nie są tak pożądane przez graczy. Pozostałe 5 związanych jest z kulturą Chin oraz wspomnianych legend. Są to: złoty feniks, ropucha, dwa karpie, bambusy oraz wisiorek. Właśnie ropucha z feniksem przynoszą największe wygrane od 2 do 750 monet.

W Fei Long Zai Tian nie mogło oczywiście zabraknąć specjalnych symboli. Postać smoka to Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Jeśli wylosujemy 4 Wild dostaniemy 2500 monet, a 5 Wild przynosi aż 10000 monet! Scatter jako smok i feniks w kole określonym jako smocze perły to okazja na zdobycie do 33 darmowych spinów oraz mnożnika wygranej w wersji x15. Ich ilość uzależniona jest od wylosowanych scatterów. Najniższy możliwy zakład w grze to o.01, natomiast maksymalna stawka wynosić będzie 12,5.

Fei Long Zai Tian to video slot o prostej szacie graficznej, który świetnie wpisuje się w gatunek „azjatyckich” automatów online. Szeroki wybór stawek, zwłaszcza niskich to dobry prognostyk dla początkujących bywalców kasyn online.

Graj za darmo Fei Long Zai Tian

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Fei Long Zai TianZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe