Automat do gry Ji Xiang 8 za darmo
Graj teraz

Ji Xiang 8

  • PlayTech

Jeśli tylko lubicie kraje wschodu a także chińską kulturę i legendy, gra Ji Xiang 8 będzie dokładnie tym, czego poszukujecie. Jest to prosty wideo slot powstały za sprawą działań studia deweloperskiego Playtech. Specjalizują się oni w klasycznych rozwiązaniach, które w pewnym sensie nawiązują jeszcze do jednorękich bandytów, jakie można kojarzyć z ubiegłego wieku. Mocnym atutem są wszak niebanalne i ciekawe grafiki czy dźwięki, które wykorzystują. Stąd też spieszymy z krótką recenzją i poradnikiem, jak grać i sięgać po wysokie wygrane.

Samo Ji Xiang 8 opiera się na systemie 3 kolumn i 3 rzędów. Jest zatem łatwiejsze w zapamiętaniu. Stąd też otrzymacie tylko 8 zwycięskich układów. Na planszy znajdują się złote posągi cesarza i smoków, bardzo popularnych w tamtych rejonach. Na dole planszy widnieje informacje o stanie gry, wartości zakładu na linię, całego spina, potencjalnej wygranej, grze automatycznej czy trybie turbo. Dzięki niemu zagracie znacznie szybciej niż normalnie, gdyż znaki błyskawicznie pojawiają się tu na planszy. Możecie się przekonać jak to wygląda i działa w pratykce, gdyż Playtech umożliwie grę z wykorzystaniem wirtualnej waluty. Te demo credits nie wymagają zakładania konta ani składania jakiegokolwiek depozytu.

Ji Xiang 8 bazuje na takiej właśnie liczbie. Tyle jest zwycięskich układów i często nagrody wypłacane są właśnie z takim przelicznikiem. Znajdziecie tam osiem symboli, z czego płatne są odpowiednio: 18, 28, 38, 68, 88, 288, 688, 888 i 8888. Ten ostatni zapewniony będzie przez symbol smoka. Ósemka jest tu też Scatterem, który zwiększa wygrane, nawet dziewięciokrotnie. Jak zatem widzicie jest nietypowo, a przy tym bardzo konkretnie w zakresie potencjalnych wygranych.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Ji Xiang 8

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Ji Xiang 8 za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe