The Jazz Club gra wrzutowa online
Graj teraz

The Jazz Club

  • PlayTech

Automat The Jazz Club to propozycja wideo slota pochodząca od studia Playtech. Deweloper słynie z różnych innowacyjnych pomysłów, dlatego zapraszamy do tego muzycznego świata. Przekonajcie się na własne oczy, że warto poznać ten stonowany świat, tak słynny swojego czasu w Stanach Zjednoczonych i który nadal trafia do milionów osób na całym świecie. Wideo slot opiera się na klasycznym 5-bębnowym układzie z 3 rzędami. Generują one 25 zwycięskich układów na które w tym przypadku będziecie polować. Minimalna stawka na każdą linię to 0,2 żetonu, co jest stosunkowo dużym wymogiem i nie każdemu będzie odpowiadać. Procent zwrotu inwestycji do gracza wynosi zwykle 94,91% co pokazuje, że wygrane są rzadsze, ale zdecydowanie wyższe niż u konkurencji. Zaskakiwać może niezwykle wysoki jackpot, który oszacowano tu na aż 5 000 żetonów, co niejako wiąże się z punktem powyższym dotyczącym stawek.

Zapraszamy was do gry, szczególnie, że Playtech przygotowało kilka niespodzianek. Sam gra pokazuje nam neonowy napis z logotypem, po obu stronach widnieją natomiast zwycięskie linie, zatem jeśli najedziecie myszką na konkretny numer, będziecie mogli przejść do ustawienia gwarantującego sukces. Na dole z kolei widnieją informacje, przyciski automatycznej gry, wyboru granych linii, wartości gry na każdą z nich, zakład maksymalny i czerwony guzik rozruchu „Spin”.

Tytuł The Jazz Club zaoferuje nam liczne znaki od karcianych przez te związane z muzyką. Będzie też whisky z lodem, mikrofon czy saksofonista. Kluczowe wydają się wszak dodatki. Znak z logotypem gry oznacza w tym przypadku Scatter, dający bonusy finansowe i uruchamiające gierkę dodatkową na podstawie których wybierzecie jedną z trzech premii związanych z darmowymi spinami. Im mniej ich będzie, tym większy potencjalny mnożnik wygranych. Z kolei Wild występuje tu w formie Expanding Wild i może pojawiać się w fazie free spins, zamieniając inne symbole i powiększając wygrane.

Wszystko to śmiało możecie testować za darmo, przy użyciu wirtualnej waluty. Trzymamy kciuki.

Graj za darmo The Jazz Club

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Jazz Club gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe